به نمودارهای چهره آرایش شش هنرمند برتر آرایش مراجعه کنید

نمودار صورت ، یک قطعه کاغذ را نشان می دهد که حاوی طرح کلی سیاه صورت خالی و استخوانی است. نمودار صورت تکمیل شده با برس ، رنگ آمیزی و تراشیده شده با پودر و رنگدانه برای ایجاد پیش نویس خشن یک آرایشگر ساخته شده است. آنها تصویر زمینه انتخابی پشت صحنه هفته مد هستند ، جایی که نمودار از یک هنرمند اصلی به 10 یا 20 دستیاری که تحت راهنمایی آنها کار می کنند ، پخش می شود. کارمندان پیشخوان لوازم آرایشی تعداد زیادی از انبارهای موجود را در اختیار آنها قرار می دهند ، بنابراین آنها می توانند جای دادن رژگونه را برای ملکه های سابق و آینده نشان دهند که بیشتر از همه آنها را در رقص ها و دیدارهای دبیرستان آنها تملق می دهد. من یک خنجر بسیار کوتاه و رقت انگیز کردم و سعی کردم بفهمم چه کسی نمودار چهره را اختراع کرده است ، و مطلقا به جایی نرسیدم ، بنابراین شما مجبور خواهید شد تصور کنید که آنها برای چندین دهه وجود داشته است.

نکته جالب در مورد نمودارهای چهره این است که اینها شاید پنجمین یا ششمین روش برای پیشنهاد دادن آرایش باشند. (بهترین راه ، آموزش آرایش ویدئویی ، به عنوان نوعی آموزش سودآور در قرن 21 ظهور کرده است.) نمودارهای چهره ابعادی را نشان نمی دهند و همچنین میلیون ها تنوع در فنوتیپ های صورت انسان را نشان نمی دهند. آنها به خوبی بافت را نشان می دهند! در عصر اینستاگرام ، آنها احتمالاً بیشتر از یک ویدیوی YouTube یا یک دستورالعمل کلامی بسیار دقیق با هنر عالی همسو هستند. و آنها نوستالژیک هستند ، هم برای مدتی که ما به پیشخوان لوازم آرایشی مراجعه کردیم و هم شاید میلیون ها سال قبل از آن ، همانطور که قبلاً بحث کردیم.

برای نشان دادن پنجمین یا ششم بهترین روش برای پیشنهاد قرار دادن آرایش ، جذابیت به شورای کوچک صنعتگران یک نمودار چهره سفارشی داد و از آنها پرسید: اکنون چه احساسی دارید؟

و نگران نباشید: یک گزینه مجازی نیز وجود دارد! با بارگیری برنامه آرایشی YouCam می توانید برخی از این موارد را امتحان کنید.

طراحی نمودار چهره: کریستینا زیمپل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>