بهینه سازی ویتامین D برای مواد آرایشی

Vytrus Biotech مفهوم جدیدی را برای دستیابی به پوستی چاق و درخشان پیشنهاد می کند

کمبود ویتامین D یک بیماری همه گیر در سراسر جهان است که بیش از 1 میلیارد نفر در سراسر جهان به آن مبتلا هستند[1]، و برای جلوگیری از بیماری ، مرگ و میر و هزینه های فزاینده مربوط به درمان بیماری های مزمن درگیر ، باید فوراً به آن پرداخته شود[2].

ویتامین D به عنوان “ویتامین خورشید” توصیف می شود ، یک استروئید با فعالیت هورمونی مانند است. عملکرد بیش از 1000 ژن را تنظیم می کند و برای رشد و نمو ضروری است. تحقیقات فعلی نشان می دهد که کمبود ویتامین D در بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های قلبی و خودایمنی نقش دارد[3].

اگرچه شواهد بالینی وجود دارد که کمبود ویتامین D را با بیماری های مختلف و سوctions عملکرد فیزیولوژیکی مرتبط می داند ، اما کمتر در مورد نقش ویتامین D به طور مستقیم بر روی پوست شناخته شده است. ویتامین D به صورت موضعی سنتز شده و در بدن پخش می شود. این ویتامین D تأثیر مستقیمی بر سلامت و ظاهر پوست دارد و Vytrus Biotech بیشتر به دنبال این حوزه و نحوه استفاده از آن در مواد آرایشی است.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>