بهترین کانسیلرهای سال 2021 زیر 20 دلار – بررسیهای ویرایشگر

این که آیا شما از آن برای استتار سیاهی چشم ، پنهان کردن لکه ها و جای زخم های آکنه استفاده می کنید ، یا به عنوان ابزاری روز تنبل برای صاف کردن پوست در صورت تمایل به پوشیدن صورت کامل از پایه ، همیشه جایی برای پوشاننده خوب وجود دارد کیف آرایش شما

از بین تمام کانسیلرهای خارج از خانه که بیشترین لب دهی را انجام می دهند ، بسیاری از آیکون ها روی کیف پول کمی سخت است (نگاه کردن به تو ، Clé De Peau ، ای الهه گران قیمت ، گران قیمت ، تو). ببینید ، اگر همه می دانید که منظور من چیست ، همه نمی توانند مانند ستاره ها پنهان کنند. با این حال ، تعداد زیادی کانسیلر وجود دارد که به همان سختی کار می کنند ، فوایدی برای مراقبت از پوست دارند و در نقاط قیمتی به همان اندازه لوکس احساس می شوند که به شما امکان می دهند در سایر بخش ها بهترین زندگی خود را داشته باشید (مانند پرداخت قبوض و موارد ضروری و خسته کننده مانند آن )

اینها همه موارد داروخانه نیستند – مارک های زیبایی مستقیم به مصرف کننده نیز فرمول های بسیار چشمگیر در وب حتی با قیمت ارزان تر از برخی از داروخانه ها ارائه می دهند. ما عاشق یک خرید خوب لوکس هستیم ، اما دفعه بعد که برای تعطیلات پس انداز می کنید ، کیف لوازم آرایشی شما در حمل و نقل گم شده است ، یا خود را در مکانی بدون پوشاننده قابل اعتماد خود می یابید ، این لیست و یک اسکناس 20 دلاری را به درد بخور نگه دارید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>