بهترین نکته در مورد استفاده از کانسیلرهای آکنه که من همیشه سعی کردم | عکسها

با آب و هوا بودن چیزی کمتر از عرق کردن در شهر نیویورک ، فکر پوشیدن چهره ای کامل از آرایش به من جبینی ها می دهد. وقتی که من انجام دادن تصمیم گرفته ام به تازگی صورتم را با رنگ و پیتزا تزئین کنم ، من به یک چیز خاص اعتماد کرده ام نکته کاربرد کانسیلر، با احترام یکی از آرایشگران مورد علاقه من ، Isamaya Ffrench ، برای آرایش پایه ای که به سختی در آنجا وجود دارد.

در ویدئویی که اخیراً در کانال جدید یوتیوب خود منتشر شد ، Ffrench نکاتی سریع در مورد پنهان کردن لکه ها و تغییر رنگ به روش طبیعی تر از مخلوط کردن رنگدانه های بزرگ را به اشتراک گذاشت. در گذشته ، این همان کاری است که من به طور معمول انجام داده ام. من روی مثلث های عظیم زیر چشمانم و خطوط تیز روی شکستن هایم نقاشی می کنم. تا زمانی که من کانسیلر خود را مخلوط می کنم ، فرقی نمی کند که فرمول من چه باشد ، پوست من دیگر شبیه پوست من نیست.

فرنچ ترجیح می دهد یک برس مسطح و مسطح مانند برس ، ابرو یا حتی آستر استفاده کند ، تا یک سری متقاطع از کانسیلر کرم را روی لکه های تیره ایجاد کند تا “اجازه دهد یک رنگ از پوست طبیعی ایجاد شود ، اما همچنین به مخفی شدن نیز کمک می کند. هر نوع تغییر رنگ ، “او در ویدئو توضیح می دهد. من که از این تکنیک غیر منتظره متحیر شده ام ، آن را امتحان کردم.

ابتدا وسایلم را جمع کردم. Ffrench به سراغ مخفی کاری استتار استتار کلاسیک Laura Mercier رفت ، بنابراین من با گزینه به روز شده نام تجاری دنبال این کار شدم: Secret Camouflage Concealer Duo. کاور Monund Blunder Beauty Blunder Cover و Trinny London Just a Touch Concealer نیز انتخاب های بسیار خوبی هستند. راستش من این ترفند را با کانسیلر مایع هم امتحان کردم اما متوجه شدم خیلی زیاد پخش شده است. یک کرم چسبناک تر می تواند دقیقاً در نقطه مورد نظر شما قفل شود.

ممکن است تصویر شامل: Arrow ، Symbol و Oars باشد

برس آستر بامبو Tarte Etch & Sketch Double Ended

چهار شیشه باز Trinny London Just a Touch Concealer با نمونه هایی در یک زمینه سفید

Trinny London Just a Touch Concealer

Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Brighten & Correct Duo

برس لب Zara Beauty در زمینه سفید

از طرف دیگر ، قلم مو من Tarte Etch & Sketch Double-Ended Bamboo Liner Brush بود. با این حال می توانید با برس لب Zara Beauty یا برس خطی تخت ELF Flat نیز آزمایش کنید.

قبل از کشیدن خطوط ریز روی هر لکه ، مثل کمی لحاف رنگدانه ، از آنجا برس را در کانسیلر پوشاندم. سپس ، هر یک را با نوک انگشت تمیز زدم. به اندازه کافی ساده ، درست است؟ این فرآیند به اندازه روال سابق استفاده از کانسیلر من به طول می انجامد ، اما سازگاری فرنچ با آن کاملاً متفاوت است.

به طور معجزه آسایی ، پوست من کاملاً نرم و لطیف به نظر می رسید در حالی که شبیه پوست خودم بود. رنگ چهره من درخشندگی و شادابی طبیعی خود را حفظ کرد – بدون رنگ آمیزی پس از التهاب از آخرین شکست هورمونی. نوک Ffrench به معنای واقعی کلمه لکه های من را از بین برد.

لکه ها ، از بین رفته!

Devon Abelman /جذابیت

من که از نتایج راضی بودم ، از زیرسازی پریدم و به آرایش چشم ادامه دادم. اکنون ، فکر انجام آرایش من در این تابستان تحمل پذیرتر است و باعث ایجاد لرزش می شود – درست به موقع برای بازآفرینی ظاهر مورد علاقه من از جدید دختر شایعه راه اندازی مجدد

اثبات آن در است پودینگ سلفی.

Devon Abelman /جذابیت

شما می توانید در زیر آموزش برنامه پنهانکاری متقاطع Ffrench را مشاهده کنید.


درباره نکات کانسیلر بیشتر بخوانید:


اکنون ، برنامه 10 دقیقه ای زیبایی آلیشیا کیز را تماشا کنید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>