بهترین نکات مراقبت از پوست در تابستان از متخصصان پوست

متخصصان پوست تابستان ها را زیر بقیه ما در زیر آفتاب می گذرانند ، اما به نوعی پوست آنها در تمام طول فصل پاک و درخشان می ماند. مطمئناً ، این بخشی از شرح شغل است ، اما حتی افراد حرفه ای مجبورند کمی بیشتر کار کنند تا از شکستگی جلوگیری کنند و آسیب های ناشی از آفتاب را در ماه های تابستان به حداقل برسانند. هوای گرم تعداد زیادی چالش برای مراقبت از پوست و س questionsالاتی از قبیل: “آیا حتی اگر 100 درجه بیرون باشد و صورتم چرب باشد ، آیا واقعاً باید مرطوب کنم؟” (هشدار تخریب هواپیما: بله.) خوشبختانه ، متخصصان دقیقاً می دانند که چگونه باید در تابستان – با استفاده از جناس بازی – رو به رو شوند.

عمر عبراهیم ، متخصص پوست و مدیر تحقیقات بالینی در جراحی زیبایی و زیبایی شیکاگو می گوید: “یک روال ثابت باید در تمام فصول و اقلیم اعمال شود.” “با این گفته ، چند تغییر وجود دارد که می توان هنگام انتقال از زمستان به تابستان در نظر گرفت.”

پیش از این ، ما از سه متخصص پوست بهترین توصیه های مراقبت از پوست در تابستان را پرسیدیم. این نقشه راه قطعی خود را برای داشتن پوستی با ظاهر سالم در تمام طول فصل و بله ، یادآوری دیگری برای استفاده از SPF با طیف گسترده در نظر بگیرید. در واقع ، بیایید با آن شروع کنیم.

1. SPF ، SPF ، SPF.

این مهمترین ، اساسی ترین نکته ، ترک خانه بدون آن است: از ضد آفتاب استفاده کنید. هر یک از متخصصان ما یک ضد آفتاب با طیف گسترده SPF 30 یا بالاتر را برای تمام پوست های در معرض دید توصیه می کنند. دست ، پا ، گوش و لب را فراموش نکنید. جذابیت Neutrogena Ultra Sheer Dry-Touch Sunscreen Broad Spectrum SPF 55 برنده جایزه Readers ‘Choice یک انتخاب عالی برای همه موارد فوق است.

ضد آفتاب Neutrogena در پس زمینه سفید

کرم ضد آفتاب لومس خشک Sputrum SPF 55 Neutrogena Ultra Sheer

حتی اگر اولین نکته ما در این لیست است ، مطمئن شوید که ضد آفتاب آخرین مرحله در مراقبت از پوست است. ابراهیم می گوید: “توجه به این نکته نیز ضروری است که کرم ضد آفتاب باید هر چند ساعت یکبار دوباره استفاده شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که کرم ضد آفتاب اضافی را برای روزهای بیشتر تابستان در خارج از منزل تهیه کنید.” این بدان معناست که در ابتدا نصف قاشق چای خوری برای صورت و گردن و یک قاشق چای خوری کامل برای هر اندام در نظر بگیرید و دوباره هنگام درخواست مجدد نکته حرفه ای: برای یادآوری درخواست مجدد ، زنگ ساعت را روی تلفن خود تنظیم کنید.

2. روال مراقبت از پوست خود را سبک کنید.

اگر کت زمستانی نپوشیده اید ، چرا باید پوستتان را بپوشید؟ ابراهیم می گوید: “در تابستان ، من به طور کلی به بیماران یادآوری می کنم که ، دقیقاً مانند کمد لباس آنها ، لازم است که روند مراقبت از پوست آنها کمی سبک تر باشد.” گرما و رطوبت تابستان به این معنی است که می توانید یک پاک کننده سنگین تر (فکر کنید کرم یا پاک کننده روغن) به نفع گزینه ملایم و کف کننده است. ما بهترین پاک کننده برنده جایزه زیبایی AHC Aqualuronic را دوست داریم که بسیار هوای آن در عین حال بسیار مرطوب است.

یک بطری آبی پاک کننده AHC Aqualuronic روی زمینه سفید

3. یک مرطوب کننده دو منظوره استفاده کنید.

ابراهیم می گوید برای کمک به روشن شدن امور ، می توانید در طول تابستان به یک کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده کنید. وی می گوید: “یک مرطوب کننده سبک با SPF 30 یا بالاتر ممکن است برای اکثر افراد بسیار مناسب باشد” ، به شرطی که مقداری سخاوتمندانه استفاده کرده و هر چند ساعت یکبار دوباره مانند یک ضد آفتاب معمولی استفاده کنید. ابراهیم اشاره می کند که مرطوب کننده های ضخیم تر می توانند منجر به مسدود شدن منافذ ، التهاب و آکنه شوند. به خصوص اگر پوست مستعد آکنه یا چربی دارید ، از دست دادن یک مرحله مراقبت از پوست با یک مرطوب کننده مرطوب کننده / SPF می تواند به شفافیت پوست کمک کند.

برای داشتن دو در یک سبک وزن ، بهترین مرطوب کننده ضد آفتاب Olay Regenerist Whip Active Moisture Creative را که دارای آبرسانی صاف و محافظت از SPF 40 است بدون آزار دادن پوستتان امتحان کنید.

Olay Regenerist Whip SPF 40 روی زمینه سفید

مرطوب کننده فعال Olay Regenerist Whip Active ضد آفتاب SPF 40

4- اما رطوبت رسانی را به طور کامل قطع نکنید.

این لایه عرق اضافی روی صورت شما ایجاد می کند نه به عنوان مرطوب کننده استفاده کنید. ناوا گرینفیلد ، متخصص پوست و مدیر پزشکی در گروه پوست Schweiger در بروکلین ، نیویورک می گوید: “با وجود هوا گرم و مرطوب ، شما هنوز هم باید مرطوب شوید.” حتی اگر پوست شما از قبل احساس چربی می کند ، باید همیشه تمیز کردن را با مرطوب کننده دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>