بهترین نمایش های زیبایی از نمایش های Haute Couture پاییز / زمستان 2021/2022 | عکسها

همانطور که مدلها از باند پرواز در پاریس برای Haute Couture پاییز / زمستان 2021/2022 نشان می دهد ، چشم ما صادقانه بیشتر از لباس های مجلل به مو ، آرایش و مانیکور متمرکز است. ما در جستجوی ظاهری جدید هستیم که اکنون آزمایش می کنیم زیرا ماسک کمتر دیده می شود و مهمانی ها به وفور یافت می شود – نه روش های جدید برای شکستن قلب خود (و حساب های بانکی) با لباس هایی که هرگز نمی توانیم بپوشیم. بعلاوه ، بیایید واقعی باشیم ، ما می توانیم به راحتی جلوه ای کوتاه را به صورت ، مو و ناخن هایمان نسبت به همه جای بدنمان ایجاد کنیم.

خوش شانس همه ما ، نمایش های هایوت کوت در حال حاضر با الهام از زیبایی عمده به ما توجه می کنند که باید این تابستان و فراتر از آن را در ذهن داشته باشیم. روند آرایشی آسان و مقرون به صرفه که نمی توانیم منتظر بمانیم آن را امتحان کنیم ، نیز در بتونه ها ظاهر می شود. این نوارهای کش ، مانیکور و آستر را در نظر بگیرید که کمی از Dior و Chanel برای زندگی شما بدون سر و صدا وجود دارد.

به ما اجازه دهید پاسپورت بهترین جلوه های زیبایی را که هم اکنون در نمایشگاه های پاییز / زمستان 2021/2022 در هایوت کوت انجام می شود ، به شما بدهیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>