بهترین ناخن های مطبوعاتی سال 2021 – بررسی ناخن های جعلی

در اینجا پایین پایین است نحوه عضویت در نسخه چاپی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

در حالی که من بزرگ شدم ، ناخن های فشار داده شده بیشتر محدود به مانیکور کوتاه فرانسوی یا فوق العاده ناخن های مربعی شکل دارای طرح های آستری یا گلدار – و دقیقاً به همین دلیل است که از آنها اجتناب کردم. اما زمان تغییر کرده است. در یک دوره کارآموزی قدیمی ، یکی از همکاران به من اطلاع داد که مانیکور زرق و برق دار او فقط مجموعه ای از ناخن هایی است که از داروخانه خریداری کرده است ، که واقعاً من را شوکه کرد. به عنوان یک عاشق هنر ناخن که از دیدن حتی کوچکترین تراشه متنفر است ، بلافاصله تصمیم گرفتم مقداری بخرم.

به جلو به جلو حرکت کنید: ناخن های من تقریباً همیشه با فشارهای مختلف از هر شکل ، طرح و طول پوشانده شده اند. پیش از این یافتن چیزی به جز ظاهر مانیکور شده در فرانسه دشوار بود ، اما این تنوع به گونه ای گسترش یافته است که شامل سبک های بادام ، استلوت و تابوت تقریباً در هر رنگ و فایده ای است که فکر می کنید. بسیاری از هنرمندان ناخن مورد علاقه ما ساخت و ساز خود را دوست دارند ، مانند هنرمند ناخن Gracie J معروف بهtheeditorialnail در اینستاگرام.

تماس با همه دوستداران زیبایی نظری: ما می خواهیم بدانیم بدون کدام محصولات نمی توانید زندگی کنید! بگیر نظرسنجی سالانه ما برای انتخاب موهای برتر ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست که سزاوار آرزوهای ما هستند انتخاب خوانندگان مهر.

این هنرمند ساکن شهر نیویورک به دلیل ایجاد هنرهای زیبایی در زمینه ناخن معروف است چنگال، و او این خلاقیت را در بسیاری از مجموعه هایی که نقاشی می کند ، به ارمغان می آورد. گریسی توضیح می دهد: “من ظاهر ، شکل ها و اندازه های مشتری های خود را سفارشی می کنم – من یک ظاهر سفارشی را دوست دارم زیرا هیچ دو نفر طرح یکسانی ندارند.” “مطبوعات سریع ، آسان و بدون دردسر هستند. اگر رفتن به سالن برای شما مناسب نیست ، قطعاً این گزینه عالی است.”

اگرچه ممکن است شما تمایل نداشته باشید که خودتان آن را بسازید (به هر حال ، بخشی از جذابیت این است که خودتان از انجام هر کاری خودداری کنید) ، اما مطمئناً می توانید گزینه های موجود در بازار را با ترکیب و مطابقت سبک های مختلف ، شخصی سازی کنید. شاید یک ناخن بنفش مات از یک بسته و یک ناخن متالیک آبی از یک بسته دیگر؟

در حالی که فوق العاده راحت است ، مطبوعات فاقد آسیب هستند. در حین برداشتن ، می توانید لایه برداری از چند سلول سطحی ناخن (معروف به انیوسیت) را انجام دهید. وقتی این وصله ها – که به گفته دکتر دانا استرن ، متخصص پوست مستقر در نیویورک ، به آنها گرانولاسیون کراتین گفته می شود – از بین می روند ، می توانند شما را با یک ناخن “ناصاف ، رنگی و لایه بردار” ترک کنند. برای جلوگیری از آن ، هک کوچک خودم است: قبل از استفاده از ناخن های جعلی ، چند لایه لاک شفاف رنگ می کنم تا به عنوان مانعی بین ناخن فیزیکی و چسب عمل کند.

با این حال ، این ترفند بی خطر نیست. استرن می گوید: “من دوست دارم قبل از استفاده از چسب ناخن ، یک لایه محافظ روی ناخن بزنم ، چه یک لایه پایه باشد یا لاک دیگری.” “لهستانی می تواند کاملاً محافظ باشد و به طور کلی این فرآیند حذف است که منجر به کم آبی و آسیب احتمالی می شود.” پاک کننده های لاک ناخن با استون می توانند باعث کم آبی بدن شوند و بر سلامت کلی ناخن تأثیر بگذارد. وی توصیه می کند برای تضعیف چسب ، دستورالعمل های حذف از مارک تجاری یا استفاده از کمی آب گرم صابون یا روغن کوتیکول را دنبال کنید.

استرن همچنین هشدار می دهد که بیشتر واکنش های آلرژیک احتمالی به چسب ناخن هنگام برخورد آن با پوست است. وی بر اهمیت استفاده از مقدار مناسب چسب – که معمولاً شبیه دانه های کوچک شیشه ای است – فقط بر روی ناخن ها تأکید می کند.

چه بخواهید کوتاه با لاک خنثی بروید و چه بلند و پررنگ با یک مجموعه زرق و برق چند رنگ ، ما شما را با جدیدترین و عالی ترین ناخن های فشار داده شده پوشانده ایم – و آنها دارای قیمت های مختلفی هستند ، بنابراین ما شما هم آنجا را پوشانده اید

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>