بهترین موارد برجسته سال 2021: مایع ، پودر ، کرم – بررسی ویرایشگر

پوستی درخشان و سالم همیشه وجود دارد. آیا به اثبات نیاز دارید؟ فقط نگاهی به مشاهیر محبوب خود بیندازید. جنیفر لوپز ، کیم کارداشیان وست ، زندایا ، سلنا گومز – آنها همیشه درخشان به نظر می رسند ، با درخشش ظریف در همه مکان های مناسب.

ما می دانیم که به چه فکر می کنید: بدیهی است که آنها پوستی عالی خواهند داشت. آنها به برخی از برترین متخصصان پوست و زیبایی در جهان مراجعه می کنند. اما اگرچه این درست است ، اما به این معنی نیست که تا زمانی که نتوانید آن را جعل کنید. اینجاست که هایلایت (گاهی اوقات “strobing” نیز نامیده می شود): این جایی است که شما یک پودر ، کرم یا فرمول مایع را به نقاط بلند صورت می گیرید تا به پوست شما جلوه ای درخشان از درون بدهد.

به گفته رابین بلک ، آرایشگر مقیم لس آنجلس ، هایلایتر به معنای تقلید از روش گرفتن نور طبیعی (مانند نور شمع یا نور خورشید) و بازتاب نقاط بلند صورت شما است. او می گوید: “این مزیت اضافه شده به داشتن حالت شاداب و شاداب به پوست دارد و می تواند به آرایش کمک کند تا آرایش کمتری داشته باشد.”

به خاطر داشته باشید ، همه محصولات درخشان یک کار را انجام نمی دهند. برخی جلوه ای ظریف به چهره شما می بخشند ، در حالی که برخی دیگر بارقه ای قابل توجه تر یا حتی بارق کروم هولوگرافیک را نشان می دهند. در هر صورت ، نگران صرف بودجه یک فرد مشهور برای پوست روشن نباشید – گزینه های زیادی در هر نقطه قیمت وجود دارد ، مهم نیست که در چرخه پرداخت خود هستید و مهم نیست که کدام قالب را ترجیح می دهید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>