بهترین مواد برای مراقبت از پوست بالای 50 سالگی

با توجه به اینکه صنعت اصلی لوازم آرایشی و بهداشتی سرانجام زیبایی زنان بالغ را جشن می گیرند ، گشودگی برای مواد موثری که به طور خاص برای نیازهای پوستی آنها ایجاد شده وجود دارد

از آنجا که کلئوپاترا اولین حمام شیر خود را انجام نداده است ، انسانها به دنبال راه هایی برای حفظ ظاهر جوانی خود بوده اند و این سنت در تمام اعصار ادامه داشته است تا دسته ضد پیری را به عنوان یک جنبه زیبایی امروزی بدل کند.

با این وجود ، در این پیگیری بی پایان جوانی ، نیازهای پوستی زنان 50 سال به بالا اغلب نادیده گرفته شده است زیرا بدن آنها به یائسگی منتقل می شود.

در حقیقت ، طبق گزارشی از پلتفرم آموزشی Gen M ، 91٪ از مصرف کنندگان یائسگی هرگز شاهد بازاریابی هدفمند برای نیازهای خود نبوده اند – ارائه یک فرصت بزرگ که مارک ها در حال حاضر از آن استفاده می کنند ، مانند مراقبت از پوست Avon’s Adapt ، طراحی شده برای حمایت از زنان از طریق تأثیرات هورمونی در دوره یائسگی و یائسگی ، که شامل گرگرفتگی ، تعریق شبانه و خشکی واژن است.

از آنجا که مارک های بیشتری به دنبال پاسخگویی به این گروه مصرف کننده کم درآمد و بالقوه سودآور هستند ، 930 میلیون زن در سراسر جهان با سن بیش از 50 سال که نیازهای خاص مراقبت شخصی دارند ، رونق مواد مراقبت از پوست را ایجاد کرده است.

“برای بسیاری از زنان بالای 50 سال ، شکل ظاهری در ایالات متحده مهم است. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>