بهترین مسواک های برقی سال 2021 ، به گفته دندانپزشکان

تلاش برای لبخند سالم به نظر می رسد با مراقبت از دندان های شما. برای بیان موارد واضح ، اما مراقبت از مسواک زدن شروع می شود ، و مسواک زدن با مسواک شروع می شود. همانند انتخاب ابزارهای زیبایی ، انتخاب مسواک در مواردی که ضروری است و گاهی اوقات طاقت فرسا است اگر بخواهید تشخیص دهید کدام یک از براق ترین لبخند را به شما لبخند می زند ، طاقت فرسا است. مایکل آپا ، دندانپزشک زیبایی مستقر در شهر نیویورک ، تأکید می کند: قانون اساسی: مسواک برقی با موهای نرم همیشه بهتر از یک مسواک معمولی است.

مارک لوونبرگ ، دندانپزشک زیبایی در شهر نیویورک ، در مورد مسواک برقی موافق است – به خصوص اگر همیشه در تعداد جلسات مسواک زده شده توصیه نمی کنید. وی توصیه می کند: “اگر شما فردی نیستید که می توانید روزانه دوبار مسواک بزنید ، تهیه مسواک برقی بسیار عالی است تا قبل از تبدیل شدن به تارت ، از رسیدن همه لکه ها و از بین بردن پلاک مطمئن شوید.”

مسواک زدن ممکن است کار مورد علاقه روز شما نباشد ، که دلیل بیشتری برای سرمایه گذاری در بهترین ابزار است. “اگر بیمار در مسواک زدن دستی خود مهارت ندارد ، مسواک برقی کار بهتری انجام می دهد. مسواک های برقی پلاک ها و لکه ها را به طور موثرتری پاک می کنند ، در حالی که هنوز روی مینای دندان نرم هستند و به جلوگیری از رکود لثه کمک می کنند. ”

ما از جوانب مثبت خواستیم که آخرین اخبار مسواک را پر کنند. در زیر ، کرمی د لاکرمه برای نگه داشتن دندان های شما به شکل نوک تاشو.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>