بهترین مرطوب کننده های صورت سال 2021

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک برای چاپ زیبایی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر.

بعضی از افراد ممکن است با شنیدن این کلمه لرزان شوند مرطوب ، اما وقتی نوبت به مرطوب کننده ها می رسد ، ما چیزی جز عشق نداریم. برای بسیاری ، این مرحله آخر در یک روال مراقبت از پوست است ، و این که آیا شما به دنبال گزینه سبک تری برای پوشیدن در طول روز هستید ، یا یک نسخه سوپ تاپ برای یک درخشش شبانه ، ما فرمول های بی شماری را در کار روزمره ما به عنوان ویراستار زیبایی چه پوست خشک ، چرب و چه ترکیبی داشته باشید ، شانس مناسب ترین کرم صورت برای دفاتر ما است.

Shereene Idriss ، یک متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره در Union Square Laser Dermatology در شهر نیویورک ، گفت: “مرطوب کننده ها یک قسمت اساسی در هر روال مراقبت از پوست هستند.” جذابیت “همانطور که بدن ما نیاز به آبرسانی با آب دارد ، پوست ما نیز چنین کاری می کند. در کوتاه مدت ، مرطوب کننده پوست را بالابرده و به شما سیری سالم می بخشد. در دراز مدت ، مرطوب کننده مداوم به کاهش ظاهر و میزان ظرافت کمک می کند خطوط و چین و چروک ظاهر می شود. “

تماس با همه دوستداران زیبایی نظری: ما می خواهیم بدانیم بدون کدام محصولات نمی توانید زندگی کنید! بگیر نظرسنجی سالانه ما برای انتخاب موهای برتر ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست که سزاوار آرزوهای ما هستند انتخاب خوانندگان مهر.

در اینجا ، ما 23 را جمع کرده ایم بهترین مرطوب کننده های صورت (در صورت تمایل کرم د لا) ، از جمله جذابیت بهترین برندگان جایزه زیبایی و توصیه های متخصصان پوست.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>