بهترین محصولات و ظاهر آرایش سرخابی | نکات تخصصی

رنگ مورد علاقه اینترنت چیست؟ ارغوانی. در سرتاسر جهان ، رنگ کاملاً قرمز و کاملاً بنفش ، بیشترین سایه را که بیشترین جستجو را دارد ، نشان نمی دهد. این ممکن است به این دلیل باشد که فکر سرخابی ما را به زمانهای ساده تر باز کردن تیغ ​​های موتورولا با رنگ صورتی تکان دهنده باز می گرداند – فقط یک حدس. از آرایشگران بپرسید ، آنها به شما می گویند این ممکن است به دلیل این است که سرخابی غیر منتظره ترین رنگ متنوع در کیت های آنها است.

آمریتا مهتا ، که در لس آنجلس مستقر است ، می گوید: “این می تواند بدون صورتی کاملاً نرم ، تیره ، تاریک و پرتحرک باشد.” سرخابی می تواند مانند لایه ای از روغن لب رنگی ظریف ، به اندازه نوارهایی که روی گونه ها می پیچد مکمل باشد ، یا مانند خطوط گرافیکی دور چشم رنگ پررنگ باشد.

ترکیبات مختلف رنگ قرمز و آبی رنگ قرمز در بازار ، آنرا به همان اندازه پویا جلوه می دهد. برای کسانی که دارای رنگ پوست عمیق تر هستند ، Min Min Ma از شهر نیویورک فرمول های غنی تر و اشباع شده را توصیه می کند ، در حالی که سایه های ملایم و رنگین کمانی از بی رنگ ساختن بیانیه ای متناسب با رنگ های عادلانه تر است.

مهم نیست ، آرایشگر Kento Utsubo ، که همچنین در شهر نیویورک مستقر است ، سوگند می خورد که سرخابی با هر رنگ دیگری که روی صورت خود کار می کنید مطابقت دارد ، به ویژه آبی روشن ، سیاه و سفید. در حقیقت ، حتی لوتی ، که با افرادی مانند درو باریمور ، سولانژ و کامیلا مندز کار کرده است ، آن را سایه ای اساسی برای تعادل هنگام کار با رنگ می داند.

به اسکرول ادامه دهید تا بفهمید کدام یک از محصولات آرایش سرخابی را بیشتر دوست دارد و همچنین کالاهایی که چندین آرایشگر محبوب دیگر به آنها سوگند خورده اند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>