بهترین محصولات زیبایی نوآورانه از Allure Readers ‘Choice Awards 2021

شما به انقلابی ترین محصولات زیبایی جدید رأی دادید و آموختیم که صدها دور آزمون و خطا برای رسیدن به کمال به تیم های تحقیق و توسعه نیاز دارد. “خرابی تماشایی” وقتی منجر به چهار مورد جذاب ترین سال شود منجر به توهین نمی شود: ما انتخاب خوانندگان 2021 پیشرفتها برندگان

یک کرم مرطوب کننده Neutrogena وجود دارد که بهتر از ترانسفورماتور شکل می گیرد و یک فلتیرون بی سیم از آن کانون جدید نوآوری در مو وجود دارد – شاید در مورد آن چیزی شنیده باشید؟ بله ، دایسون و در خبرهای خوب برای زانوها و آرنج ها در همه جا ، پوست بدن دکتر دنیس گروس کمک می کند تا ایجاد خس خس زیر گردن به گذشته (لکه های خورشید و خطوط). خودخواهانه ، ما دیگر ابروهای کم پشت خود را در مورد بزرگنمایی متمرکز نمی کنیم (فقط ما؟) زیرا مداد ابرو با پوشیدن طولانی مدت Benefit Cosmetics باعث نازک شدن دم های باورنکردنی ، کاملا شگفت انگیز شده است.

در نظرسنجی انتخاب خوانندگان ما در سال 2021 ، 89 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که آنها نوعی تحقیق (بررسی بررسی ها ، تحقیق در مورد اثر محصول ، عمیق رفتن یا مطالعه) انجام می دهند جذابیت) قبل از اضافه کردن یک محصول زیبایی جدید به سبد خرید خود. نود و چهار درصد از پاسخ دهندگان قبل از خرید یک محصول جدید ، لیست مواد تشکیل دهنده را می خوانند. و تمام کارهای شما به ثمر رسیده است – به صورت پوست شبنم ، ابروهای ساختار یافته و برنامه های سریعتر صبح.

تعجب آور نیست که محصولات برنده شما از ضریب واو برخوردار است – با احتیاط لازم را به سطح جدیدی می رسانید. اکنون ، برای دیدن محصولی که جایزه برتر امسال را دریافت کرده اند ، به ادامه مطلب بروید پیشرفت های خوانندگان در انتخاب دسته بندی.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>