بهترین محصولات دستور العمل براق 2021 برای پوست شیشه ای – مراقبت از پوست کره ای

برای تمام فدائیان مراقبت از پوست در آنجا (دست بالا می آورد) ، دستور العمل براق به احتمال زیاد مارکی است که همه ما سعی کرده ایم و عاشق آن شده ایم. آنچه که به عنوان یک سایت تجارت الکترونیکی زیبایی کره ای آغاز به کار کرده است ، از زمان آغاز به کار در یکی از عجیب ترین مارک های اینترنت با راه اندازی هایی که اغلب در TikTok منتشر می شود و برای افراد مشهور به دلیل جذابیت فرش قرمز استفاده می شود ، شکوفا می شود.

کریستین چانگ و سارا لی ، بنیانگذاران کریستین چانگ و سارا لی با الهام از فرمولاسیون های نوآورانه کره ای و تربیت خودشان – مانند مادربزرگ هایشان پوست های هندوانه خنک را می مالند تا پوست تحریک شده را تسکین دهد – به طور ماهرانه محصولی تولید کرده اند که اساساً به هر مسئله مراقبت از پوست در زیر آفتاب می پردازد. و آنها مشتاق گوش دادن به بازخورد جامعه هستند ، همانطور که توسط اصلاحات خاص دیگر ، مانند آنچه در مورد تمیز کردن Blueberry Bounce Cleanser نشان داده شده است.

اگر قبلاً نمی توانستید بگویید ، مواد نیروگاه Glow Recipe از میوه های مغذی تشکیل شده است که تاکنون شامل آووکادو ، موز ، بلوبری ، پاپایا ، آناناس ، آلو و هندوانه است. کمی دقیق تر نگاه کنید و بسیاری از مواد دوستدار پوست را در هر فرمول پیدا کنید ، مانند اسید هیالورونیک ، اسیدهای هیدروکسی آلفا (AHAs) ، اسیدهای هیدروکسی بتا (BHAs) ، نیاسینامید ، اسیدهای پلی هیدروکسی (PHA) ، رتینول ، ویتامین B5 – و لیست ادامه دارد. همه شما باید انجام دهید این است که از مزایای سطح ، آبرسانی و تسکین دهنده استفاده کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا برخی از محصولات Glow Recipe مورد علاقه ما را از محصولات رو به گسترش برند کشف کنید و بدانید که چرا آنها پوست ما را ترک می کنند ، درخشان

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>