بهترین مانیکور مشهور در گرمی 2021

بسیاری از مانیت های صورتی زیبا در گرمی! دعا لیپا ناخن های خود را با لباس صورتی زیبا و زیباش مطابقت داد ، اما به جای یک رنگ ثابت ، هنرمند ناخن او با پیچاندن مانیکور فرانسوی ، نوک و قمرهای حباب را به رنگ صورتی رنگ کرد و آن را با حاشیه فلزی برجسته کرد.

میراندا لمبرت: سفید شیری

گتی ایماژ

ناخن های سفید شیری از اواخر سال 2019 روند خود را آغاز کردند و هنوز هم با ارقام مشهورها قوی هستند. با ناخن های بسیار بلند و کوتاه و شیرین ، با ظاهری زیبا و جذاب هر یک عنصر ظریف و پیچیده ای از ظاهر گرمی میراندا لمبرت است که شامل یک چشم خیره کننده با آرایش جورجیو آرمانی زیبایی نیز می شود.

Megan Thee Stallion: پاستل هلو کمال

گتی ایماژ

مگان تو استالیون یکی از بزرگترین برندگان گرمی در سال 2021 است ، و نه فقط به دلیل جوایز متعددی که او به خانه می برد. لباس نارنجی خیره کننده او با سایه نرم هلو روی ناخن های فوق العاده بلند او ، که توسط هنرمند ملی پوش کوکا میشل نقاشی شده است ، کامل شد.

بیلی ایلیش: گربه سان

گتی ایماژ

هیچ مانیکور مشهوری بدون بیلی ایلیش کامل نیست. همانطور که در گذشته انجام شده است ، این خواننده و ترانه سرا ناخن های خود را به الگوی لباس خود تبدیل کرده است: یک پایه کم رنگ صورتی هلویی ، یک گیاه گیاه مانند توالت خاکستری و یک تصویر ببر سیاه کاملا نفسگیر که در همه او کشیده شده است ناخن های همیشه بلند.


اخبار زیبایی بیشتر:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>