بهترین لوسیون ها و مرطوب کننده های بدن 2021

جدا از محافظت در برابر آفتاب ، مرطوب کننده مسلما مهمترین عنصر معمول در مراقبت از پوست است. مونا گوهارا ، متخصص پوست با مجوز هیئت مدیره از دانشگاه ییل ، ​​قبلاً گفت: “مرطوب کننده فقط به پوست شما آب اضافه نمی کند ، بلکه در آبی که قبلاً باید آن را جمع کنید و از آن محافظت می کند به دام می افتد.” جذابیت. اما سعی کنید همانطور که ممکن است ، اغلب اوقات ، روند نرم شدن پوست به گردن ما ختم می شود.

یعنی تا الان وقت آن است که به توصیه های متخصص توجه کرده و موارد زیر را بیابید مرطوب کننده بدن این باعث می شود هر اینچ از پوست شما شاد شود. گوهارا می گوید: پوست شما کاملاً به مرطوب کننده نیاز دارد. “پوست شما بزرگترین اندام بدن شما است. این خون خونی یا شکم نیست ، اما هنوز یک عضو است و اندام ها به آب احتیاج دارند.”

راحت ترین راه برای جذب بقیه بدن در عمل آبرسانی؟ اسلاتر را روی یک لوسیون شاداب که مخصوص اندام های خشک و خسته فرموله شده است. لوسیون بدن بدون زوائد ، کرم مجلل ، روغن سبک یا مرهم مرطوب را ترجیح می دهید ، تضمین شده است که این محصولات در برخی از TLC های جدی پوست شما را در زیر چانه قرار می دهند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>