بهترین لحظات آرایش مو و آرایش NYFW Fall 2021 – عکس ها

چه زمانی هفته مد نیویورک در حال حرکت است ، شما قطعا می توانید پیدا کنید جذابیت مصاحبه های پشت صحنه با مهمترین آرایشگر و آرایشگر. هر نمایش برای ما یک هیجان کوچک است زیرا ما شاهد زیبایی های فصل آینده هستیم که در مقابل چشمان ما زنده می شوند. این نوعی شبیه دیدن آینده ای است که قبل از بقیه ایجاد می شود. (و ما می توانیم Dame Pat McGrath را در عنصر خود ببینیم.)

متأسفانه ، همه گیری در حال حاضر برای دومین فصل متوالی ما را در طی NYFW در خانه نگه می دارد. سال گذشته ، برای بهار / تابستان 2021 ، ما از طریق Zoom با آرایشگران و آرایشگران گفتگو کردیم تا جزئیات معمول خود را در مورد ظاهر بدست آوریم. همچنین ، ما به بسیاری از کتابهای نگاهی که جای نمایش باند را گرفته بودند ، نگاه می کردیم.

برای پاییز 2021، وقتی مدلها بار دیگر راه باریک روی پیمایش می کنند ، کمتر جلوه کتاب می شود. مخاطبان می توانند به صورت آنلاین نمایش ها را بدست آورند و کاناپه های خود را صندلی های ردیف اول خود کنند. (با این حال جیسون وو و ربکا مینکوف ، رویدادهای حضوری و از راه دور اجتماعی برگزار می کنند.) اما طبق معمول ، ما بهترین ظاهر هفته را به اشتراک می گذاریم. این لحظات مو و آرایش است که به زودی در سراسر TikTok و Instagram مشاهده خواهید کرد ، بنابراین ممکن است با پیمایش در این گالری و امتحان ظاهر خود ، شروع به کار کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>