بهترین لحظات آرایش مو و آرایش پاییز 2021 هفته مد پاریس – عکس ها

ماه مد برای فصل پاییز 2021 به ترتیب پس از سه هفته خط چشم سیاه ، رژگونه چشمگیر و چشم گربه ای در شهرهای نیویورک ، لندن و میلان این هفته در پاریس به پایان رسید.

با وجود همه گیر ، طراحان هنوز در حال بیرون آوردن کتاب های خیره کننده و نمایش های باند بدون مخاطبان هستند هفته مد پاریس. تمام موهای زیبا و آرایش همراه با طراحی آنها به ما الهام بخش زیبایی و چیزی سرگرم کننده برای تماشای این زمستان دلهره آور است. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که آرایشگران خیالی مانند پت مک گراث و دایان کندال و آرایشگران محبوب مانند Guido Palau و Sam McKnight قرار است در آینده چه چیزهایی را ارائه دهند. به هر حال ، آنها کسانی هستند که به تنظیم روند زیبایی سال کمک می کنند. این گالری از خلاقیت های آنها را نگاه کنید و نگاهی یواشکی به آینده بیندازید. همچنین ممکن است شروع به کار کنید و اکنون این ظاهرهای PFW را در خانه از نو بسازید. ما حتی با پیشنهاد محصولات برای آزمایش به شما کمک خواهیم کرد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>