بهترین ریمل های داروخانه ای سال 2021 برای مژه های طولانی و شاد

وقتی به نماد فکر می کنید ریمل های داروخانه ای، ریمل مژه و شگفت آور Maybelline New York Great Lash به احتمال زیاد به ذهن خطور می کند. اما این نیست فقط گزینه شگفت انگیز داروخانه برای کشیدن مژه های شما به طول های جدید. (به هر حال ، اگر آن را دوست دارید ، آن را رها نکنید.)

در حالی که وسایل مورد نیاز خود را برمی دارید ، به پایین راهروهای آرایش بروید و این گزینه های دیگر را بررسی کنید. توسط هنرمندان حرفه ای گریم و جذابیت سردبیران ، انتخاب های زیر در داروخانه ها فقط با چند ضربه تند وشدید زدن مژه های شما را پر و بلندتر نشان می دهند – و همه آنها با کمتر از 13 دلار به صدا در می آیند. بله آن است می توانید به اندازه یک لاته زردچوبه فانتزی مژه های حجیم بدست آورید. شما حتی می توانید یک لوله را با هزینه ای کمتر از 5 دلار خریداری کنید و همین نتایج یک ریمل 50 دلاری را که در قسمت بالای آن تقلبی قرار دارد به شما می دهد. اعتماد کنید

به اسکرول ادامه دهید تا بهترین ریمل های جدید و مورد علاقه داروخانه های مورد علاقه شما را در اسرع وقت به سبد خرید خود بیابید – چرا در حالی که در این کار هستید زن و شوهر پیدا نمی کنید؟ – و چرا آنها تکیه گاه اصلی در کیت های هنرمندان گریم هستند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>