بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف چیست؟corbali

[ad_1]

یکی از مهمترین عواملی که در پیوند و کاشت مو وجود دارد، بانک مو است؛ اما افرادی که بانک موی ضعیف دارند قادر به پیوند مو هستند؟ در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف بپردازیم و اطلاعات جامعی را در این باره در اختیارتان قرار دهیم.

امروزه درخواست های زیادی مبنی بر پیوند مو از جانب افراد مختلف جامعه صورت می گیرد. بیشتر افراد به طور ارثی، ژنتیکی یا عوامل محیطی به مرور موهای خود را از دست داده و دچار طاسی می شوند. افرادی که دارای بانک موی قوی و پرپشتی هستند، به راحتی قادر به کاشت و پیوند مو بوده؛ اما افرادی که بانک موی ضعیفی دارند، این فرآیند باید به گونه دیگری انجام شود.

توصیه می کنیم برای آنکه نتیجه بهتری از کاشت مو بگیرید و عوارضی اندکی سراغ شما بیاید، کلینیک معتبری را برای این عمل زیبایی انتخاب کنید. کلینیک رویان با بهره مندی از پزشکان ماهر و دستگاه های پیشرفته به ارائه انواع خدمات زیبایی می پردازد. اگر بانک موی ضعیفی دارید، ابتدا اطلاعات کافی در رابطه با کاشت مو پیدا کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف چیست؟

پیش از آنکه با روش های کاشت مو آشنا شوید، بهتر است بگوییم که یکی از بهترین روش های کاشت مو برای افرادی که بانک موی ضعیفی دارند، روش ترکیبی FUT و FIT است. در این روش تمامی نواحی طاس سر به طور کامل با موهای پیوند شده پوشش داده می شود. در این روش تعداد بالایی مو برداشت شده و به نواحی لازم پیوند می زنند.

اما یکی دیگر از بهترین روش های پیوند مو برای افرادی که بانک موی ضعیفی دارند، استفاده از روش BHT است. در این روش موها از بدن برداشت شده و به نواحی طاس سر پیوند زده می شود. در این فرآیند بین 500 تا 600 گرافت از بدن برداشته و به نواحی درخواستی انتقال می دهند.

افرادی که ریش‌ های پرپشتی دارند، به راحتی به عنوان بانک مو قادر به استفاده از آن هستند. توجه کنید موی بدن تنها برای افزایش تراکم مو و پر کردن نواحی خالی سر بسیار ایده خوبی است؛ اما این روش برای احیای کامل طاسی سر و خط رویش مو مناسب نبوده و موهای ریش جوابگو نیستند. برای آشنایی با این روش در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

BHT؛ بهترین روش کاشت مو برای بانک موی ضعیف

این روش کاشت مو برای کسانی که بانک موی ضعیف دارند، به عنوان یک روش مکمل یا جایگزین ایده بسیار خوبی است. فرآیند BHT شبیه به کاشت مو به روش FIT بوده و جای زخم یا اسکار روی سر یا نواحی برداشت مو باقی نمی ماند.

در کلینیک رویان سلامت، بالغ بر 1500 گرافت از موهای قفسه سینه و ریش مراجعه کننده در صورت پرپشتی، برداشته شده و به نواحی خالی سر پیوند زده می شود. همچنین این برداشت اغلب از نواحی زیر چانه و فک صورت گرفته و آسیبی به چهره شما نرسد.

در این روش فولیکول های مو از قفسه سینه یا زیر چانه برداشته شده و به سر انتقال می یابد. محل برداشت مو، در ابتدا قرمز و شبیه به زخم های ریزی بوده که به مرور زمان از بین می رود و اثری از زخم ها باقی نمی ماند.

اگر نگران تفاوت شکل ظاهری موهای بدن با موی سر هستید، باید بگوییم که متخصصان ماهر کلینیک رویان، سعی بر…

لینک منبع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>