بهترین راه برای از بین بردن موهای صورت | چگونه موهای بالای لب بالا را از بین ببریم

ما یاد گرفتیم بنابراین بسیاری از فاکتورهای زیبایی هنگام تولید جذابیتپادکست علم زیبایی (که در پادکست های اپل ، Spotify یا هر کجا به پادکست گوش می دهید موجود است) که هرگز برای برقراری مکالمه مهمانی های مهمانی دیگر تلاش نخواهیم کرد. به عنوان مثال ، آیا می دانید مو چیست مایع قبل از اینکه روی سرت جوانه بزند؟ یا اینکه کلمه کلاژن از کلمه یونانی گرفته شده است بررسی، به معنی چسب ، زیرا اساساً مسئول نگه داشتن بدن ما است؟

مطمئناً این نوع حکایات باعث ایجاد علوفه برای مهمانی می شود ، اما نکته ای که West Islip ، متخصص پوست و موی معتبر مستقر در نیویورک ، کاویتا ماریوالا ، در طول اپیزود ما بر روی موهای بدن ، از آن استفاده کرد ، برای همیشه شیوه برخورد بسیار مهم را تغییر داده است – اما نه اغلب بحث شده است – جنبه ای از روال زیبایی ما: از بین بردن موهای بالای لب بالا. بگذارید فقط بگوییم تیغ صورت قابل اعتماد ما رسما بازنشسته شده است.

Mariwalla برای اولین بار ترمینال را در مقابل موهای ولوس تعریف کرد. نوع قبلی در مناطقی مانند زیر بغل و ناحیه شرمگاهی شما دیده می شود. این ضخیم تر و ضخیم تر از موهای نازک در تمام قسمت های دیگر بدن شماست – از جمله صورت – که موهای ولوس نامیده می شود.

اما ، “اگر در بعضی از قومیت ها ، مثلاً روی صورت خود ، اصلاح زیادی انجام می دهید [vellus hair] او می تواند به موی انتهایی تبدیل شود. ” ماریوالا گفت: “فولیکول های موی صورت تمایل دارند به شیوه ای متفاوت از بدن به محرک و هورمون ها واکنش نشان دهند.”) به خصوص اصلاح می تواند این مسئله را تشدید کند ، زیرا – بر خلاف موچین یا اپیلاسیون – باعث از بین رفتن مو در فولیکول نمی شود.

و خواه از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا به هایپرتریکوز باشید یا خیر ، اگر تصمیمی (کاملاً شخصی) برای برداشتن موهای بالای لب بالایی خود بگیرید ، به همین دلیل ممکن است بخواهید در استفاده از تیغ تجدیدنظر کنید. لورل ناورسن گراگتی ، متخصص پوست ، دارای مجوز تخته ، که در مدفورد ، اورگان تمرین می کند ، می گوید: “وقتی با تیغ اصلاح می کنیم ، ممکن است انتهای موها کمرنگ تر شوند.” (نامربوط: قطعاً می خواهید چک کنید) او حضور میهمان در The Science Beauty ، که طی آن ما را در مورد اسیدهای مراقبت از پوست آموزش می دهد.) “این می تواند با رشد مجدد موها به احساس درشتی منجر شود ، زیرا به جای نوک موی نرم و مخروطی ، انتهای آن صاف یا زاویه دار است. به موها. ” مانند: شما مانده اید ته ریشه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>