بهترین اصلاح صورت برای زنان در سال 2021 برای از بین بردن هلو فاز

تراشیدن صورت، مانند سایر انواع موهای زائد ، کاملاً اختیاری است. با این حال ، در حال حاضر روش های بیشتری برای انجام این کار وجود دارد ، اگر این کاری باشد که شما علاقه مند به انجام آن هستید – خواه به این دلیل باشد که برخی موهای صورت را ترجیح می دهید از بین ببرید یا به دلیل یکی دیگر از مزایای آن.

از جمله آنها ، مونا گوهارا ، متخصص پوست ، م boardسسه تأیید شده از تابلوی کانکتیکات ، این است که وقتی فاز هلو را پاک می کنید ، آرایش شما به طور مساوی تری اعمال می شود ، “لازم به ذکر نیست ، برداشتن لایه فوقانی سلول های مرده پوست به محصولات مراقبت از پوست شما کمک می کند جذب کند و بهتر کار کند. ” فواید آن مانند درماپلانینگ است ، که ، به گفته نیل سدیک ، متخصص پوست با تایید هیئت مدیره در شهر نیویورک ، نوعی لایه برداری است که با تراشیدن تیغه ، بیشتر اپیدرم ، خارجی ترین لایه پوست شما را از بین می برد. ؛ این می تواند باعث تقویت حتی بافت و رنگ پوست شود.

گوهارا برای تراشیدن صورت خود ، استفاده از تیغ تک تیغه را روی پوست خشک پیشنهاد داده و آن را با حرکت به سمت پایین بلغزانید. او می گوید: “تیغه خود را کمی زاویه دهید و به آرامی با مو برخورد کنید تا مو از بین برود.” با این حال ، ابزارهای مختلف – مانند انواع زیر – ممکن است به تکنیک های مختلفی نیاز داشته باشند.

به خاطر داشته باشید که یکی از افسانه های رایج در مورد تراشیدن صورت این است که موهای شما ضخیم تر می شود. با این حال ، گوهارا این کار را رد می کند. وی می گوید: “رشد و بافت مو در همه از نظر ژنتیکی از پیش تعیین شده است. هیچ تیغی نمی تواند علم را تغییر دهد.”

به عبارت دیگر ، موهای شما ضخیم تر از گذشته نمی شود. با این حال ، طبق گفته گوهارا ، ممکن است در ابتدا مو ایجاد شود به نظر می رسد در صورت رشد دوباره درشت تر می شود زیرا با بیرون آمدن از فولیکول مو احساس سرسختانه ای دارد.

همانطور که گفته شد ، در زیر هفت مورد از ابزارهای تراشیدن و اصلاح پوست مورد علاقه ما برای استفاده در خانه آورده شده است. برای هر بودجه و هدف چیزی پیدا خواهید کرد ، از جمله تیغ های ابرو 5 دلار Tinkle و دستگاه لایه بردار لایه بردار Dermaflash Luxe Dermaplaning و حذف هلو 199 دلار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>