بنیانگذار زیبایی ، لیتون دنی به صفحه های تلویزیون Britains بازگشت

بازگشت وی شش سال از زمان فاصله گرفتن کارآفرین ناخن از زندگی تلویزیونی برای پیگیری پروژه های دیگر می گذرد

پس از شش سال وقفه ، مانیکور مشهور و صاحب زیبایی ، لیتون دنی ، با شبکه خرید تلویزیون TJC دوباره به صفحه نمایش بریتانیا بازگشت.

بنیانگذار مارک مراقبت از ناخن همنام او در سال 2015 از فعالیت تلویزیونی خود فاصله گرفت تا پروژه های دیگری را دنبال کند.

بازگشت وی در این ماه 16 سال تجارت با نام تجاری خود را نشان می دهد و یک انتخاب منحصر به فرد از 16 درمان را از طریق کانال آغاز خواهد کرد.

دنی ، که به دلیل دستاوردهای خود در صنعت ناخن و زیبایی توسط ملکه در سال 2015 به یک MBE اعطا شد ، همچنین می تواند دانش داخلی و نکات زیبایی را به شما ارائه دهد.

به عنوان بخشی از احیای مجدد ، برای هر محصول خریداری شده Lieghton Denny ، TJC یک وعده غذایی را به کودک خود که از طریق پروژه خرید خود را به کودک نیاز دارد اهدا می کند.

بازگشت تلویزیونی دنی در پی بازگشت او به برندی است که تقریباً یک سال پیش در سال 2005 تاسیس کرد.

این کارآفرین پس از قدم زدن در سمت مدیر خلاقیت و رئیس در سال 2017 به شرکت معروف خود به عنوان مدیرعامل پیوست تا به “تزریق مجدد هسته اصلی” به مارک کمک کند.

دنی در آن زمان گفت: “همه ما چیزهای زیادی از یکدیگر یاد گرفتیم ، اما اکنون وقت آن است که مارک را به سطح بعدی برسانیم.”

“فن آوری به این معنی است که من می توانم همان تجربه” نشستن ، عملی “را داشته باشم که با مشتریان اصلی سالن خود داشته ام و به من امکان می دهد مشتریان و نیازهای آنها را درک کنم که به نوبه خود به من کمک می کند تا آنها را در مورد مارک های خود آموزش دهم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>