بنیانگذاران لوازم آرایشی و بهداشتی Ofra به دلیل ژست دست برتری طلبان سفید کنار می روند

به دنبال تجدید حیات عکس متخلف از طریق شبکه های اجتماعی ، اوفرا گایتو و دیوید گایتو از این برند جدا شدند

رئیس لوازم آرایشی Ofra ، Ofra Gaito و همسر معاون رئیس جمهور وی ، David Gaito ، پس از تصویری از David Gaito با استفاده از آنچه برخی متهم به ژست دست نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی می کنند ، نقش های رهبری خود را خالی کردند.

این عکس شامل دیوید است که کلاه طرفدار ترامپ “Make America Great Again” را بر سر دارد و با دست چپ “نماد خوب” را می سازد. در سالهای اخیر ، حرکت انگشت و انگشت شست ، که زمانی معمولاً برای تأیید سیگنال مورد استفاده قرار می گرفت ، توسط alt-right به عنوان ابراز برتری سفید اختصاص داده شد.

دیروز ، لوازم آرایشی Ofra از طریق توییتر و اینستاگرام اعلام کرد: “به عنوان یک مارک تجاری و مهمتر از همه ، به عنوان یک تیم تصمیم گرفتیم که برای آینده OFRA ، دیوید و افرا گایتو دیگر در نقش های اصلی ، بلافاصله موثر نیستند”

این مارک همچنین اعلام کرد هر کدام 2500 دلار آمریکا به سازمان حقوق مدنی NAACP و پروژه بهتر می شود ، که به جوانان + LGBTQ کمک می کند کمک خواهد کرد.

در بیانیه ای که همزمان منتشر شد ، دیوید گایتو گفت: ”اقدامات من هرگز به معنای سو mal نیت یا حمایت از برتری سفید نبود. من بیشتر متاسفم و متأسفم که صدمه ای را وارد کرده است که باعث شده است همه افراد وابسته به این برند و تیم من باشند. “

تصویر توهین آمیز Gaito در اصل در حساب شخصی Instagram بنیانگذار مارک و مدیر عامل وقت Ofra Gaito در پستی در 5 دسامبر 2016 بارگذاری شد ، با عنوان “ما دوست داریم [heart emoji] تو دونالد “.

با این حال ، اخیراً پست حذف شده توسط کاربر توییتر @ apricat444 در تاریخ 25 مه 2021 مورد توجه عموم قرار گرفت ، وی یک تصویر صفحه را به اشتراک می گذارد و می پرسد “OFRACosmetics این مالک شماست ؟؟؟”

در همان روز ، لوازم آرایشی Ofra از طریق توییتر بیانیه ای صادر کرد و نشان داد که این شرکت در حال بحث در مورد روند بعدی اقدامات داخلی است.

وابستگی ژست دست “خوب” به گروه های آلت-راست به عنوان یک شوخی آنلاین از طریق 4Chan آغاز شد ، هدف آن فریب رسانه ها و مردم گرایش چپ بود که فکر می کنند ژست بی گناه معنای پنهانی دارد.

این شوخی چنان موفق و گسترده شد که اکنون سیگنال مترادف با alt-right و اعتقادات آن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>