بنزن سرطان زای انسانی که در ضد آفتاب ها شناسایی می شود

آزمایش اوقات فراغت سطح بالایی از ماده شیمیایی را در نمونه 78 محصول مراقبت از آفتاب شناسایی کرد

ماده شیمیایی صنعتی بنزن در 78 محصول ضد آفتاب و پس از آفتاب شناسایی شده است.

Valisure ، یک شرکت آزمایشی مستقر در ایالات متحده و متعهد به جلوگیری از مصرف سوverse مصرف کننده در مصرف داروهای بی کیفیت ، ادعا می کند که میزان زیادی از ماده سرطان زا در انسان را در چندین مارک و کرم ضد آفتاب (محصولات دارویی سازمان غذا و داروی ایالات متحده در نظر گرفته است) شناسایی کرده است ، و همچنین محصولات aftersun ، که FDA آنها را به عنوان لوازم آرایشی طبقه بندی می کند.

27٪ از نمونه های آزمایش شده توسط Valisure حاوی بنزن قابل تشخیص بودند ، در حالی که برخی از دسته ها تا سه برابر حد مجاز غلظت FDA با غلظت 2 ppm داشتند.

بنزن توسط FDA به عنوان یک حلال کلاس 1 ذکر شده است “که نباید در تولید مواد مخدر استفاده شود … اما اگر استفاده از آنها برای تولید یک محصول دارویی با پیشرفت درمانی قابل توجه اجتناب ناپذیر باشد ، سطح آنها باید محدود شود. ”- از این رو حد ppm 2 است.

موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی بنزن را به عنوان ماده سرطان زا تعریف می کند و “استنشاق ، جذب پوست ، بلع ، خوردن پوست و / یا تماس چشمی” را به عنوان راه های تماس قرار می دهد.

Valisure برای فراخوانی دسته های آلوده تلاش می کند و از FDA خواسته است تا حدود خود را برای آلودگی بنزن در داروها و مواد آرایشی تعریف کند.

این شرکت خاطرنشان کرد که همه ضد آفتاب ها حاوی بنزن نیستند و مصرف کنندگان برای محافظت در برابر اشعه مضر خورشید باید به مراقبت از آفتاب ادامه دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>