بمب چشم مرطوب کننده Belif خسته کننده ، پف کرده زیر لباس زیر | مرور

من خیلی طرفدار فرمولهای Belif هستم. Aqua Bomb True Cream اولین اقدام من در برند کره ای مراقبت از پوست بود و از آن زمان تاکنون استفاده از مرطوب کننده سبک و با ژل ترک نکردم. در حالی که بمب چشم مرطوب کننده Belif یک مورد جدیدتر برای کارهای روزمره من است ، به سرعت تبدیل به یک ماده اصلی می شود.

وقتی به اندازه من کرم های دور چشم را امتحان می کنید ، پیدا کردن موارد دلخواه خود به جزئیات و تنظیمات شخصی شما برمی گردد. بیرون کشیدن و پاک کردن این فرمول آسان است و فقط چند ثانیه طول می کشد تا در پوست من فرو رود. دقیقاً مانند Aqua Bomb ، این کرم ژل مانند مانند نوشیدنی با طراوتی احساس می شود که پوست من به حالت بدی درآمده است. من از انگشتان حلقه ام استفاده می کنم تا به آرامی روی آن ضربه بزنم و هرگز هیچ نوع فیلم چربی را که با کرم های چشم سنگین تر تهیه می کنم تجربه نمی کنم.

ناحیه چشم من به ویژه در تمام مدت حضور در خانه حساس شده است. شناخته شده است که تکه های قرمز هر از گاهی ظاهر می شوند ، اما خوشبختانه فرمول Eye Bomb در مورد تسکین دهنده علف ببر و عصاره هسته جو دوسر ، و همچنین برگ خنک کننده ضد التهاب ، مانند یک طلسم جادویی است که باعث از بین رفتن آن لکه های مزاحم می شود. فرمول خنک کننده بدون وزن همچنین همراه با گلیسیرین و اسکوالان است که فوراً پوست من را که تحت فشار استرس قرار می دهم فوراً نرم می کند.

اگر احساس سرخوشی می کنم (یا به نظر می رسد زیاد پف کرده ام) ، یک غلتک صورت قابل اعتماد می گیرم و آن را به آرامی در زیر چشم هایم و بالای پلک هایم می کشم. هیچ احساسی بهتر وجود ندارد

شما می توانید بمب چشم مرطوب کننده Belif را در مه 2021 پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>