بسته بندی پاک کننده اشتاگر و جلوگیری از زباله های پلاستیکی اقیانوس

پلاستیک اقیانوس جلوگیری شده از بطری های پلاستیکی بازیافتی PET (RPET) ساخته می شود

منبع: مرکز تحقیقات پلاستیک اقیانوس جلوگیری شده است

“من در نیمه بازنشستگی در خانه نشسته ام ، وقت زیادی برای تأمل در مورد بحث پلاستیک داشته ام. من می توانم عدم تمایل مردم به استفاده از پلاستیک را به عنوان یک نتیجه از برنامه دیوید آتنبورو درک کنم سیاره آبی، اما اگر از آن اجتناب کنیم ، چگونه می خواهیم اقیانوس ها ، سواحل و محیط آلوده خود را پاکسازی کنیم.

اگر ما بازیافت را اتخاذ کنیم ، می توانیم از پلاستیک به صورت پایدار و در عین حال اشتغال و منبع درآمد قابل اطمینان مورد نیاز برای جوامع فقیرنشین استفاده مجدد کنیم. اگر ما به جمع آوری و بازیافت پلاستیک های رها شده در سراسر جهان انگیزه ندهیم ، این امر باعث از بین رفتن محیط طبیعی می شود.

خوشبختانه ، یک راه حل شگفت انگیز وجود دارد که فقط روی آن کار می کند ، برنامه The Prevented Ocean Plastic (POP). اشتاگر سال گذشته از RPET جلوگیری از اقیانوس پلاستیک استفاده کرد تا روکش های خود را برای NHS تهیه کند و چیزهای شگفت انگیز ، فوق العاده تمیز و شفاف است ، بهتر از شفافیتی که ما از برنامه PET بازیافت زباله مخلوط انگلیس به دست می آوریم. در واقع ، حتی از همان کیفیت ارائه شده توسط طرح بازگشت سپرده برخوردار است!

پلاستیک Ocean Prevented از بطری های پلاستیکی بازیافتی PET (RPET) ساخته می شود که از مناطق ساحلی در معرض خطر آلودگی پلاستیک Ocean جمع شده است. این ماده طبق استاندارد کیفیت اروپا و آمریکای شمالی تولید می شود.

این پلاستیک متصل به اقیانوس بر اساس تعاریف دانشگاهی اگر برای بازیافت جمع آوری نشود ، احتمالاً در اقیانوس پایان می یابد. به عبارت دقیق تر ، این پلاستیکی است که در 50 کیلومتری خط ساحلی اقیانوس یا آبراه اصلی پیدا می شود و در اقیانوس تغذیه می کند ، جایی که کشور یا منطقه فاقد زیرساخت مدیریت پسماند و مشوق های جمع آوری است و در صورت آلودگی پلاستیک ، حیات وحش خطر قابل توجهی دارد. زیست بوم.

این توسط OceanCycle ، که یک شخص ثالث ارائه دهنده صدور گواهینامه است و فراتر از تولید کارخانه به طور مستقیم به سایت های جمع آوری بطری و تجمع در محیط های اقیانوس در معرض خطر ، مجوز می گیرد تا زنجیره کامل نگهداری را تأیید کند.

منبع: مرکز تحقیقات پلاستیک اقیانوس جلوگیری شده است

Prevented Ocean Plastic محصولی است که توسط مواد Bantam تهیه می شود. خط تولید POP مجاز Bantam (پوسته و گلوله RPET) به دارندگان و مشتریان این برند امکان می دهد تا مواد موجود در محصولات خود را به طور خاص به جوامع خاص ساحلی در مناطق در معرض خطر مانند آسیای جنوب شرقی ، آمریکای جنوبی و جزایر گالاپاگوس ردیابی کنند. مدیترانه و آمریکای مرکزی و کارائیب.

بانتام ، یک شرکت محلی مستقر در ریچموند در انگلیس ، بیش از 100000 دلار در روز برای جمع آوری و بازیافت میلیاردها بطری سالانه به جوامع ساحلی می فرستد. بانتام جوامع محلی را برای جمع آوری مواد زائد پلاستیکی و بردن آنها به مراکز جمع آوری محلی برای پرداخت ترتیب می دهد.

پس از ورود بطری های پلاستیکی مرتب شده و سپس برای حمل و نقل به کارخانه های بازیافت پلاستیک فشار داده می شوند. در اینجا آنها را شسته ، تمیز کرده و به صورت پوسته یا گلوله مواد اولیه فرآوری می کنند ، همه مطابق با استانداردهای کیفیت اروپا و آمریکای شمالی است.

پلاستیک بازیافت شده قابلیت ردیابی گواهی شده از مجموعه خط ساحلی را دارد تا زمانی که بسته بندی بازیافتی در قفسه سوپرمارکت شما ایجاد شود و گزینه پلاستیکی بهتری را به شما ارائه دهد. این برنامه تهیه شده توسط مواد Bantam هزینه (از سال 2005) بازیافت بیش از 10،000،000،000 بطری را پرداخت كرده و 250،000،000 $ به جوامع در حال توسعه كه از رسیدن پلاستیك به اقیانوس جلوگیری می كنند ، ارسال كرده است. این یک موفقیت خارق العاده است.

سرانجام ، نگرانی من این است که اگر مصرف کنندگان واقعاً می خواهند از پلاستیک دور شوند ، حتی اگر این تنها ماده ای باشد که از نظر تجاری و عملی منطقی است ، چگونه می خواهیم سیاره خود را پاکسازی کنیم و برای رفع نابرابری در درآمد جهان تلاش کنیم؟ من فکر می کنم همه ما باید مسئولیت واقعی را برای پاکسازی محیط خود و ارائه گزینه های درآمد به افراد در جوامع فقیرتر بدون استفاده از پول مpدی بپذیریم! راه حل این نیست که ضد پلاستیک باشید بلکه باید به بازیافت طرفدار خود افتخار کنید. بگذارید پلاستیک هدر رفته را به منبعی تبدیل کنیم و با بازیافت زندگی دیگری به آن ببخشیم. “

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>