بسته بندی عالی برای سرم جدید Laboratories Uriage

Laboratories Uriage ، که به دلیل محصولات پوستی با آب حرارتی Uriage به عنوان اصلی ترین ماده فعال برای حفظ سلامت پوست شناخته می شود ، سرم جدید Bariéderm-CICA Daily خود را ارائه می دهد.

ما در مورد یک سرم پوستی با تحمل بالا ، با 98٪ از مواد طبیعی فرموله شده و در یک بسته قطره چکان قطره چکان تولید شده و تزئین شده توسط Virospack ، با طراحی و عملکرد با کیفیت بالا صحبت می کنیم.

سرم جدید باعث تقویت ، محافظت و ترمیم پوست شکننده و پرتحرک شده روزانه ، متعادل سازی ، یکسان سازی و ایجاد آرامش و رفاه در آن می شود. فرمول غنی شده آن با بیوپپتیدها باعث ترمیم پوست می شود و از بروز علائم پیری جلوگیری می کند.

فرمولی که باید به لطف قطره چکان Virospack ، قطره قطره ، با دقت ، ایمنی و با یک حرکت راحت و ساده ، صبح و شب استفاده شود.

این ظرف ، متشکل از یک بطری شیشه ای با ظرفیت 30 میلی لیتر و فناوری آخرین قطره برای استفاده از آخرین قطره محصول ، با پاک کن برای تمیز نگه داشتن پیپت است. همراه با قطره چکان که ظرفیت دوز بیشتری را در هر فشار فراهم می کند و همچنین دوز بیشتری دارد. کنترل شده ، برای یک سرم منحصر به فرد مانند این ایده آل است.

شفافیت و ضخامت شیشه با کیفیت موجود در ظرف و حفظ کامل فرمول را تضمین می کند.

قطره چکان تازه طراحی شده ، که اخیراً توسط Virospack به بازار عرضه شده است ، از سه قسمت قابل مشاهده تشکیل شده است ، اما کاملاً با یکدیگر ادغام شده و یک قطعه واحد را ایجاد می کند.

قطره چکان اصلی به لطف سطح تپش بزرگتر ، بسیار راحت استفاده می شود. با میانگین آسپیراسیون 0.65 میلی لیتر در هر پرس. ترکیبی از آبی و سفید به کل ظرف تصویری کاملاً پوستی ، تمیز و تازه و همچنین کیفی می دهد ، کاملاً مطابق با موقعیت آزمایشگاه های Uriage و آب گرمایی آن.

بطری با رنگ آبی شفاف کاملاً با Ring Dropper ترکیب شده از دو قطعه تزریق به رنگ سفید و حلقه مرکزی با رنگ آبی ترکیب شده است.

یک کانتینر نهایی که بدون پیروی از محل برند ، بدون شک موقعیت خود را منتقل می کند و به شما قطره قطره ، دقت ، راحتی و ایمنی را ارائه می دهد.

توصیه های استفاده: قبل از GEL-CREAM Bariéderm-CICA Daily ، چند قطره صبح و شب روی پوست کاملا تمیز و خشک قرار دهید. از تماس با چشم خودداری شود.

نتایج رضایت *: 86٪ پوست یکپارچه * 80٪ پوست متعادل *

* استفاده از تست تحت کنترل پوست – 28 روز – 21 نفر (ارزیابی خود). بررسی متاژنومیک داخل فردی میکروبیوم پوست (21 روز استفاده از سرم).

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>