بسته بندی در کانون توجه: برچسب چند صفحه ای دنی بروس

بخشی که نمایانگر زیبایی است ، هنگام نوبت بسته بندی باید کاملاً آسان باشد.

اما هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی برچسب گذاری محصولات آرایشی ، باید مواد در کنار سبک وجود داشته باشد.

رعایت نکردن استانداردها و مقررات آسان است ، نیازی به گفتن نیست که خطر تقلبی بودن محصول و به شدت ضریب اعتماد مشتری است.

در دنی برادران ، ما در تولید راه حل بسته بندی و برچسب گذاری مناسب برای هر صنعتی سابقه ای افتخارآمیز و دیرینه داریم.

محصولات آرایشی و بهداشتی در هر شکل و اندازه ای وجود دارند و اغلب حاوی اطلاعات نظارتی اجباری با بسته بندی های عملی و در عین حال چشم نواز ، چالشی هستند.

طیف مشهور برچسب های چند صفحه ای ما به رهبری برچسب ثبت شده چند صفحه Fix-a-Form ، ترکیبی نوآورانه و همه کاره از یک بروشور چاپ شده و تاشو را ارائه می دهند تا محتوای اضافی را برای کاربر محصول در خود جای دهد.

برچسب چند صفحه ای Denny Bros مناسب برای اهداف مختلف و در پایان ، شکل و اندازه های سفارشی موجود می تواند اطلاعات لازم را بدون نیاز به تغییر در طراحی بسته بندی فعلی ، در بسته بندی قرار دهد.

در قالب حلقه استاندارد عرضه می شوند ، می توانند متناسب با نیازهای مختلف محصول طراحی و با تجهیزات استاندارد برچسب گذاری صنعت استفاده شوند.

چه برچسبی وجود دارد؟

Fix-a-Form که بیش از 40 سال پیش طراحی شده است ، به حل معمای نحوه افزودن اطلاعات به محصولات بدون پیچیدگی بیشتر بسته بندی ادامه می دهد.

برچسب های چند صفحه ای ، که به طور خاص برای پاسخگویی به چالش های الزامات برچسب گذاری کوچک یا غیر استاندارد طراحی شده اند ، این مزیت را دارند که می توان یک بسته اطلاعاتی به سبک کنسرتینا را نام برد که دقیقاً متناسب با نیازهای سازنده طراحی می شود.

یک برچسب چند صفحه ای همان فضای برچسب تک پنل اصلی را اشغال می کند اما ممکن است شامل حداکثر 120 صفحه اطلاعات محصول اضافی باشد.

ما از موادی که با دقت انتخاب شده استفاده می کنیم تا برچسب ها را انعطاف پذیر ، قابل استفاده آسان و مناسب برای مواردی که به آن استفاده می شود ، نگه داریم.

برای بخش لوازم آرایشی ، این می تواند یک روش ایده آل برای ارائه اطلاعات لازم باشد و در عین حال بهترین معرف برند است.

این امر به ویژه از آنجا که اغلب اطلاعات زیادی وجود دارد که باید از جمله مواد تشکیل دهنده ، جزئیات استفاده و اطلاعات تماس ، تاریخ انقضا و تاریخچه نام تجاری وجود داشته باشد ، صادق است.

گزینه دیگر خدمات چاپ برچسب Peel and Reveal است. اینها بسیار پرکاربرد هستند زیرا هم در برابر آب و هم در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند و به همان اندازه با دوام هستند ، فضای بیشتری برای اطلاعات فراهم می کنند که بارها و بارها به راحتی قابل دسترسی است.

این باعث می شود که آنها به خوبی در مورد اطلاعات مرجع مکرر مانند دستورالعمل های محصول و توصیه های ایمنی مناسب باشند.

بسیاری از مشتریان ما با تأکید بیشتر بر انتخابهای تجاری پایدار ، همچنان تغییرات مثبتی ایجاد می کنند. برای حمایت از این اقدامات ، ما یک برچسب لایه بردار و کاملا قابل بازیافت ایجاد کرده ایم که شامل آستری ساخته شده از مواد “پوسته پوسته” است که به طور خاص برای برچسب زدن و بازیافت بطری ها و ظروف پلاستیکی PET طراحی شده است.

برچسب های ضد جعل

تمام اطلاعات لازم در بالا ذکر شده ، برچسب های ضد تقلبی نیز بخشی اساسی از برچسب گذاری هستند.

از عطر و آرایش گرفته تا محصولات مراقبت شخصی مانند خمیردندان ها ، صابون ها و ضد آفتاب ها ، هیچ محصولی در برابر حملات تقلبی های بی پروا مصون نیست.

اگرچه ممکن است به مقاله اصلی شباهت داشته باشند ، اما لوازم آرایشی تقلبی بندرت سطح مورد انتظار ، کیفیت و لذت را فراهم می کنند.

علاوه بر این ، ممکن است ایمنی یک محصول به خطر بیفتد زیرا مقررات قانونی رعایت نشده است.

این واقعیت آنچه را که باید یک خرید پسندیده باشد ، به یک خرید بالقوه خطرناک تبدیل می کند.

برای چند سال گذشته ، دنی بروس برای ارتباط با صنعت آرایشی و بهداشتی به تقویت بخش دفاعی این بخش در برابر تقلب پرداخته است.

با افزودن راه حل های برچسب زنانه ضد تقلبی به برچسب گذاری چند صفحه ای معروف ، می تواند از سود و یکپارچگی مارک تولیدکنندگان لوازم آرایشی اصل محافظت کند.

چرا دنی بروس؟

دنی بروس برای اطمینان از ایجاد برچسب های مناسب متناسب با نیازهای خاص مشتری ، یک سرویس مشاوره ای ارائه می دهد.

اگرچه ما کاملاً از اهمیت طراحی بسته بندی مواد آرایشی و مارک آنها آگاه هستیم ، اما در صورت درج نکردن اطلاعات مربوط به تنظیم مقررات ، این همه از بین می رود.

این یک عمل متعادل کننده است و یک دنی برادر به خوبی برای استفاده از طیف وسیعی از مشتریان لوازم آرایشی استفاده می شود.

ما مفتخریم که در هر مرحله از راه نزدیک با مشتریان خود همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که آنها 100٪ از نتیجه راضی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با دنی برادران با شماره 01284 701381 تماس بگیرید یا به وب سایت ما www.dennybros.com مراجعه کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>