بسته بندی برلین با خرید Roma International به گسترش خود در انگلیس ادامه می دهد

اکتساب پیشنهادات بسته بندی برلین را برای محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات مراقبت شخصی گسترش می دهد

بسته بندی برلین ، بزرگترین تامین کننده بسته بندی ترکیبی جهان ، امروز از خرید Roma International ، یکی از تأمین کنندگان عمده بطری ها ، شیشه ها و بسته بندی های لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی سطح بالا ، خبر داد.

Roma International که در سال 1965 تاسیس شد ، به عنوان تأمین کننده بطری های لاک ناخن آغاز به کار کرد و بعداً عرضه خود را به ظروف و بسته های مخصوص عطر ، مراقبت از پوست ، رایحه درمانی و سایر محصولات مراقبت شخصی گسترش داد.

امروزه ، روم اینترنشنال دارای مجموعه بزرگی از بطری ها و شیشه های شیشه و پلاستیک ، و پمپ ها ، سم پاش ها ، درب ها ، و سایر بسته ها ، و همچنین طراحی های سفارشی و محصولات سفارشی برای خدمات به مارک های لوکس و مشتریان گران قیمت است.

پائولو ریکروسیو ، مدیر عامل شرکت بسته بندی برلین در اروپا ، گفت: “خرید Roma International به بسته بندی برلین امکان می دهد دامنه بسته بندی خود را در بخش های آرایشی و بهداشتی بیشتر گسترش دهد.”

“من همچنین از دانش صنعت شرکت و روابط قوی با مشتریان در سراسر بخش زیبایی هیجان زده ام ، که به ایجاد فرصت های تجاری قابل توجهی برای گروه ما کمک می کند.”

استیو اکسسل ، مدیرعامل رم بین الملل ، گفت: “عضویت در گروه بسته بندی برلین فرصت های زیادی را برای Roma International فراهم می کند و من می دانم که کارمندان ، مشتریان و تامین کنندگان ما در نتیجه همه پیشرفت خواهند کرد.”

“من بی نهایت افتخار می کنم که به مدت 30 سال رم اینترنشنال را هدایت ، پرورش و توسعه داده ام و همچنین نسل بعدی خانواده ام را وارد این حرفه کرده ام. من از اینکه این فرصت را فراهم کردم تا بتوانم تجارت خود را با بزرگترین تامین کننده بسته بندی هیبریدی جهان و تمام منابع و توانایی های آن ترکیب کنم بسیار خوشحالم. “

این دوازدهمین خرید شركت بسته بندی برلین از سال 2016 در اروپا است كه تأیید تعهد آن در ارائه راه حل های بسته بندی در تمام بخشهای بازار در سراسر اروپا است.

بیل هیز ، مدیرعامل و رئیس بسته بندی برلین گفت: “خریدهای هدفمند ، مانند Roma International ، در نهایت به ما کمک می کند تا رشد ارگانیک در اروپا سریعتر داشته باشیم.”

“ما از گسترش توانایی های خود در لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی و استفاده از توانایی های Roma International در این بخشهای عمودی در سراسر گروه هیجان زده هستیم.”

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>