برچسب های جوش Hero Cosmetics Mighty Patch Duo کوچک کردن Breakout های من در حیله گر | مرور

مهم نیست که چقدر من به روال مراقبت از پوست خود متعهد هستم ، گاهی اوقات جلوی ظاهر شدن یک جوش را نمی گیرد. زندگی همین است. اما ، به جای استفاده از هر درمان نقطه ای که خودم دارم و امیدوارم بهترین ، دومی شروع به احساس لک و لک کنم (آیا همه ما آنجا نبوده ایم؟) Hero Cosmetics Mighty Patch Duo. قبل از اینکه یکی از نقاط صاف را روی آن قرار دهم ، پوست خود را تمیز می کنم و مطمئن می شوم که خشک شده باشد نقطه ای نه تنها باعث تمیز شدن ناحیه در برابر باکتریها و من وسوسه نمی شود که پوست خود را انتخاب و تولید کنم (جای زخم متشکرم) ، بلکه این برچسب های هیدروکلوئیدی مانند نوار چسب برای بهبود لکه ها عمل می کنند. در عین حال ، آنها همچنین در حال جذب هر گونه ناخالصی هستند. این Mighty Patch Duo دارای دو نوع برچسب هیدروکلوئیدی برای درمان جوش است: اصلی (برچسب شفافی که برنده جایزه بهترین زیبایی برای استفاده شبانه شده است) و Invisible + (با نام خود مطابقت دارد و در آن دیده نمی شود) بزرگنمایی. وقتی روی شما افتاد فراموش کنید که آنجاست.) من فهمیدم که آنها به خصوص زیر ماسک صورت می پوشند (و به جای اینکه بدتر شوند ، به بهبود ماسک های موجود کمک می کنند) ، اما در زمان های پس از همه گیری ، من این موارد را نیز می پوشم هنگامی که زمان تماس می گیرد ، عمومی است. و در حالی که برخی از وصله های آکنه تمایل ندارند به پوست شما بچسبند ، این موارد در تمام طول روز تکان نمی خورند. وقتی یکی را یک شبه می پوشم هم همینطور است. وقتی بیدار می شوم ، سفید شده است ، نشانه پیشنهادی برای برداشتن آن است. (توصیه می شود حداقل شش ساعت آن را روشن نگه دارید.) وقتی پوست آن را جدا کردم ، پوست من کمتر ملتهب و تحریک می شود و علائم قرمزی به طور قابل توجهی کاهش می یابد – بدون هیچ گونه خشکی. بعلاوه ، از زمانی که من از این وصله های قدرتمند استفاده کرده ام ، هیچ علامت ماندگاری طولانی مدت نداشته ام. به طور خلاصه: این یک انتخاب واضح است.

Hero Cosmetics Mighty Patch Duo را می توانید در آوریل 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>