برندگان جوایز Allure 2021 Readers ‘Choice Choice – توصیه های متخصص

هنگام انتخاب محصولات زیبایی ، جذابیت خوانندگان یک خریدار خبره هستند. این دلیلی است که ما سالانه خود را وقف می کنیم جوایز انتخاب خوانندگان برای برجسته کردن مراقبت از پوست ، محصولات مو و موارد آرایشی که آنها دوست دارند. خوش شانس ما ، برخی از این خوانندگان به عنوان متخصص پوست ، آرایشگر و آرایشگر مورد علاقه ما هستند. این متخصصان در توصیه بهترین محصولات زیبایی در زمینه های مربوطه خود نیز تبحر کامل دارند.

هر زمان یک متخصص ، کارهای زیبایی خود را با ما در میان می گذارد ، ما از نزدیک گوش می دهیم ، یادداشت های دقیق می گیریم و سپس آن را با شما به اشتراک می گذاریم اکنون ، تصور کنید که یک لیست خرید مرتب داشته باشید که محصولات زیبایی مورد علاقه هر دو خواننده را ترکیبی کند و متخصصین ببینید با این کجا می رویم؟

امسال ، علاوه بر کسب مهر تأیید از خوانندگان ، برخی از مطالب خود را جمع آوری کرده ایم جوایز انتخاب خوانندگان 2021 برندگان ، که همچنین مورد علاقه برخی از بهترین متخصصان در تجارت زیبایی قرار دارد.

البته محصولات کاملاً آزموده شده ای مانند SkinCeuticals CE Ferulic وجود دارد که تقریباً هر متخصص پوست و مویی که به آن اعتماد داریم در برنامه مراقبت از پوست خود استفاده می کند و Beautyblender اصلی که باعث تغییر بازی برای آرایشگران و حتی یک عطر شده است. که به یک مدل کمک کرد تا از همه گیر عبور کند.

پیش رو ، 14 محصول را پیدا خواهید کرد که خوانندگان انتخاب کرده اند و کارشناسان توصیه می کنند تا به شما در انجام کارهای روزمره زیبایی کمک کنند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>