برنده جایزه زیبایی خالص Nêô Sephiri تعریف جدیدی از مراقبت از پوست پایدار است

روغن صورت خربزه خالص کالاهاری مارک تجاری ، که برای بازیابی سلول های پوستی و تعادل رطوبت متمرکز شده است ، فقط شامل یک ماده قدرتمند طبیعی است

تیم Nêô Sephiri که بر اساس مداخله در زمینه اقلیم تاسیس شده است ، نزدیک به 10 سال است که در حال تحقیق و تولید روغن خربزه کالاهاری است.

جوامع موجود در حوضه کالاهاری ، آفریقای جنوبی تحت تأثیر تغییرات آب و هوایی قرار دارند و خشکسالی های مکرر به یک قاعده جدید تبدیل می شوند. Néô Sephiri در جستجوی راه هایی برای سازگاری با این آب و هوا در حال تغییر ، خربزه Kalahari را کشف کرد.

در حالی که محصولات دیگر پژمرده شدند ، این گیاه ویژه در اکوسیستم شدید کویر به رشد خود ادامه داد. با تحقیقات علمی آنها دریافتند که دانه های خربزه یک روغن طبیعی قدرتمند ، غنی از 70٪ اسیدهای چرب ضروری امگا 6 و ویتامین E بیشتر از هر روغن گیاهی دیگر را در خود قرار داده است تا سدیم پوست شما را عمیقا هیدراته و تغذیه کند.

روغن صورت خربزه خالص کالاهاری Nêô Sephiri ، اخیراً برنده بهترین محصول مراقبت از پوست پایدار در جوایز Pure Beauty Global 2021 شده است.

Nêô Sephiri هر قطره از عنصر قهرمان خود را در مزرعه دارای گواهی ارگانیک تولید می کند ، جایی که زنجیره تأمین شفاف آنها شامل پایداری زیست محیطی ، اقتصادی و اجتماعی است.

خربزه کالاهاری بومی منطقه است و به وفور در حال رشد است ، بنابراین خطر برداشت بیش از حد را تهدید نمی کند. با شلیک ریشه های آن در عمق زمین ، در آب قفل می شود ، به معنی عدم آبیاری و فرآیند تولید همزمان با محیط زیست. از استفاده مجدد 100٪ ضایعات خربزه به عنوان کود آلی برای برداشت بعدی ، تا بازیافت مواد باقیمانده از پرس سرد به عنوان خوراک دام با پروتئین بالا و استفاده از بسته بندی های قابل تجزیه در هر کجا که امکان پذیر باشد.

با بهم زدن هنجارهای صنعت و استفاده از یک گیاه مقاوم در برابر آب و هوا ، Nêô Sephiri پیشگام صنعت پایدار مراقبت از پوست است ، که تأثیر مستقیم بر جوامع محلی می گذارد و تأثیرات بعدی تغییرات آب و هوایی را کاهش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر داستان پایدار مراقبت از پوست Nêô Sephiri را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>