برنامه هایی برای مسافران سفرهای مراقبت از پوست

زندگی در قفل به معنای این است که بسیاری از ما توجه خود را از آرایش جسورانه به کمال رساندن رنگ چهره خود تغییر داده ایم ، بنابراین جای تعجب نیست که برنامه های ردیابی ، که به مصرف کنندگان می گویند آیا لباس مجلسی آنها کار می کند یا پرکننده آنها برای پر کردن است ، به مصرف کنندگان می گوید فضای بیشتری در صحنه برنامه های زیبایی ایجاد کنید

Miiskin به افراد مبتلا به خطرات سرطان پوست کمک می کند تا پوست و خال های آنها را از نظر تغییرات کنترل کنند

آیا هرگز به آینه نگاه می کنید و از خود می پرسید ، آیا این سرم جدید م workingثر است؟ یا اگر طرفدار درمان های زیبایی هستید ، آیا می کوشید تا اطلاعاتی راجع به اینکه آیا پرکننده یا بوتاکس شما به تازه سازی نیاز دارد یا خیر ، حفظ کنید؟

در این صورت ، کمک در دسترس است – کاملا به معنای واقعی کلمه اگر صاحب تلفن هوشمند هستید ، زیرا طیف فزاینده ای از برنامه ها وجود دارد که امیدوارند به مصرف کنندگان کمک کند تا “سفر” پوست خود را ردیابی کنند ، خواه این امر به دنبال اثر یک رژیم جدید آکنه باشد ، یا نگه داشتن یک چشم مهره به خال مظنون.

مشهور شدن محبوبیت چنین برنامه هایی در قفل کردن هیچ چیز رازگونه ای نیست. با تقویم های اجتماعی کمتر در تقویم های ما برای ترغیب به استفاده از آرایش ، بهداشت پوست و مراقبت از پوست نقش مهمی را بیش از هر زمان دیگری به عهده گرفته است. نشریه الکترونیکی Feelunique اخیراً 57٪ افزایش فروش محصولات مراقبت از پوست در طول فصل جشن 2020 نسبت به سال قبل نشان داده است.

علاوه بر این ، کاهش فرصت برای مراجعه به پزشکان عمومی و متخصصان پوست به این معنی است که مصرف کنندگان همچنین می خواهند به خود اطمینان دهند که همه چیز همانطور است که باید باشد ، یا برعکس ، اگر آنها چیزی را با پوست خود پیدا کنند ، شواهدی از تغییر برای ارائه به کارشناسان

الکس فیشر ، دستیار مدیر زیبایی و مراقبت های شخصی مینتل خاطرنشان می کند: “سلامت پوست به احتمال زیاد نشانگر زیستی بعدی است که مصرف کنندگان می خواهند آن را به روش کمی قابل پیگیری ترجیح دهند ، نه اینکه خود گزارش دهند و آن را اشتباه بگیرند.”

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>