برس مو خشک کن Revlon در طول آمازون نخست روز 2021 25 دلار تخفیف دارد

روز نخست آمازون 2021 پیش روی ماست و معاملات داغ ، گرم و حتی گرمتر است. مقصد خرید آنلاین با برخی از بزرگترین معاملات زیبایی سال تا حد زیادی پر شده است و یکی از مهمترین گزینه های ما باید سشوار و حجم دهنده یک مرحله ای Revlon.

نه تنها مرتباً در لیست Movers and Shakers آمازون (که بر اساس رتبه بندی فروش در 24 ساعت گذشته بهترین فروشنده ها را در همه بخش ها مرتب می کند) دور می زند ، بلکه دارای امتیاز تقریباً عالی 4.6 ستاره در سراسر جهان است. در مجموع سرسام آور تقریباً 300،000 بررسی. بهترین قسمت؟ این ابزار داغ به طور معمول با قیمت 60 دلار فروخته می شود ، اما برای Amazon Prime Day امسال ، بسیار مناسب است فقط 35 دلار – بنابراین امروز قبل از اینکه انبار موجودی شما خارج شود ، آن را بردارید. (اعضای نخست می توانند یک کوپن با 10 دلار پس انداز اضافی دریافت کنند که در هنگام پرداخت اعمال می شود.)

یک تصویر سایه ای سیاه و صورتی از سشوار و حجم دهنده یک مرحله ای Revlon Salon - بهترین سشوار در "جذابیت"

سشوار و حجم دهنده یک مرحله ای Revlon

این ابزار دو در یک برای افراد ناآگاه ، ترکیبی از قدرت خشک کن و حجم یک فرم دهنده را برای یک ضربه سریع و آسان در خانه دارد. ترکیبی از موی طبیعی و سنجاق های نایلونی باعث از بین رفتن موها می شود ، در حالی که با استفاده از برس سبک وزن و شگفت آور از طریق موهای تازه شسته شده و خشک شده با حوله ، برقی و درخشندگی می دهید ، در حالی که جریان ثابت هوا از آن پخش می شود.

به طور دقیق تر ، یون های منفی در جریان هوا اندازه قطرات آب را کاهش می دهند ، زمان خشک شدن شما را تسریع می کنند و اطمینان حاصل می کنند که وز و خسارت ناشی از گرما به حداقل می رسد. به سادگی موهای خود را به بخشهایی شانه کرده و جدا کنید و ابزار را نزدیک ریشه ها اجرا کنید ، و به سمت انتهای آن مسواک بزنید – و دقیقاً مانند آن ، به نظر می رسد که فقط هزینه یک تخلیه حرفه ای را پرداخت کرده اید.

یکی از بازرسان آمازون Revlon One-Step را “بزرگترین چیز از زمان تهیه تکه های نان” می داند. بله ، این یک ضرب المثل رایج است ، اما همینطور است که خوب به هر حال ، این چند وظیفه ای نیز برنده 2021 شد جذابیت جایزه خوانندگان ، بنابراین واقعاً چه چیز دیگری می توان گفت؟ فضای قفسه ای گرانبها را پاک کنید زیرا این برس برای چرخش منظم ابزارهای زیبایی شما ضروری است و یکی را برای خود بخرید amazon.com درست همین ثانیه


ابزارهای موی بیشتری برای خرید:


اکنون با 100 سال گذشته تاریخچه رنگ مو آشنا شوید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>