بررسی AAFPRS کاهش تقاضا برای پرکننده صورت را در طی شیوع بیماری نشان می دهد

96 درصد قابل توجه اعضای AAFPRS مورد بررسی گفتند که عدم نیاز به از دست دادن کار در دوران نقاهت به عنوان یک تأثیر قابل توجه در اینکه چرا افراد در طی بیماری همه گیر تحت عمل جراحی پلاستیک صورت قرار گرفته اند ، بوده است. شفر می گوید: “در حال حاضر كه بیشتر بیماران در خانه كار می كنند و هنوز هم می توانند شغل تمام وقت خود را انجام دهند ، در مورد روند بهبودی پس از عمل ، تردید كمتری وجود دارد.” وی افزود: “در نتیجه ، بسیاری از بیماران برای انجام اقدامات تهاجمی تر كه مدتی است آنها را به تعویق انداخته اند ، مانند لیفت گونه ، تقویت چانه و لیپوساکشن صورت مراجعه می کنند.”

پاول کارنیول ، جراح پلاستیک صورت دارای مجوز تخته و مستقر در نیوجرسی و رئیس فعلی AAFPRS ، می گوید کار در خانه نه تنها به بیماران اجازه می دهد تا از دست دادن کار خود جلوگیری کنند بلکه به آنها حریم خصوصی بیشتری می بخشد. “[Patients] عمدتا از خانه کار می کنند و بنابراین وقت دارند تا در خانه از عمل خود بهبود یابند ، [so] او می گوید: “هر تورم یا کبودی مربوط به مراحل بعدی برای دیگران قابل مشاهده نخواهد بود.” جذابیت.

این حریم خصوصی اضافی نیز محصول جانبی خوش پوشیدن ماسک در جمع است. شفر با اشاره به اینکه تورم ، بخیه ها ، علائم سوزن و کبودی پوشانده می شود ، می گوید: “بیماران تمایل بیشتری به انجام اقدامات جراحی پلاستیک داشتند ، زیرا ماسک های صورت به آنها کمک می کند تا استتار کنند و در دید ساده پنهان شوند.” او می گوید ماسک ها حتی نقشی را ایفا می کنند که در آن رویه هایی را انتخاب می کنند که مردم انتخاب می کنند. “با استفاده از ماسک های صورت ، چشم و ناحیه ابرو بیشتر برجسته می شوند ، و آنها را به عنوان نقطه کانونی و مرکز توجه هنگام صحبت با افراد دیگر قرار می دهد.” به همین دلیل ، عمل وی متوجه افزایش چشمگیر روش های زیبایی چشم و ابرو شده است.

عامل اصلی دیگر: کارنیول می گوید: “تمام بیماران ما که کار می کنند هزینه های آنها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.”

موران می گوید جذابیت کسانی که از نظر اقتصادی تحت تأثیر همه گیر قرار نگرفتند ، به اندازه معمول پول را برای چیزهایی مانند مسافرت ، لباس و غذا در بیرون از خانه خرج نمی کنند. وی می گوید: “برای برخی از افراد ، درآمد اضافی و زمان موجود برای جلوگیری از رفت و آمد در جامعه ، فرصتی مناسب برای انجام جراحی انتخابی است.”

این اعداد نشان می دهد که احساس آزادی مالی یا حریم خصوصی برای پیگیری جراحی پلاستیک به دلیل نگرانی در معرض ویروس کرونا کاهش نیافته است. همه جراحان جذابیت با گچ این موضوع را به مطبوعات خود و اقدامات عملی ایمنی و بهداشتی محیط های عملیاتی ، که بسیاری از آنها قبلا قبل از همه گیری وجود داشته بود ، صحبت کرد. Andrew Jacono ، یک عضو هیئت مدیره ، می گوید: “بیمارانی که جراحی پلاستیک را در سال 2020 انتخاب کردند ، با این واقعیت که امکانات پزشکی قبلاً در عملکرد در محیط های عقیم کاملاً متبحر بودند ، که شامل اقدامات بسیار دقیق و پروتکل هایی برای حفظ عاری از میکروب است ، آرام می شوند.” جراح پلاستیک صورت تایید شده در شهر نیویورک. “بنابراین در حالی که جهان در حال یادگیری چگونگی انطباق با پروتکل های COVID-19 بود ، ما از بازی جلوتر بودیم.”

کاهش تقاضا برای پرکننده پوست

جالب توجه است ، در حالی که تقاضا برای اعمال جراحی پلاستیک صورت افزایش می یابد ، AAFPRS دریافت که تقاضا برای پرکننده پوست است کاهش یافته برای اولین بار در سالها همانطور که با افزایش اقدامات جراحی ، چندین نظریه وجود دارد که چرا این اتفاق افتاده است. در حالی که کارنیول علت این امر را نیمی از پایین پوشاندن صورت افراد در ماسک توسط ماسک ها می داند ، موران معتقد است اینگونه است که وقتی خودمان هستیم خود را مقابل دوربین می بینیم نه نقاب دار که ممکن است مهمترین نقش را در شیفت بازی کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>