برج طالع بینی جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی ثور.

به جولای خوش آمدید ، زیبا ثور! ماه گذشته ، ممکن است تغییراتی را در گروه دوست خود تجربه کرده باشید. شاید شما با یک دوست مسموم مرزبندی کرده باشید ، یا برخی از آنها را با رشد معنوی خود همسو کنید. هنگامی که سیاره حاکم شما ، ناهید زیبا ، مربع (جنبه ای نامطلوب) اورانوس خارج از مرکز ، که در حال حاضر در نشانه شما است ، سعی کنید به هیچ شایعه ای کوچک مبادرت نکنید. متأسفانه ، این روز می تواند یادآوری کند که چرا برخی افراد دیگر در زندگی شما نیستند.

شما اخیراً چه در زندگی شغلی و شخصی خود سخت کار کرده اید. مورد دوم بسیار چشمگیر است. همه نمی توانند به نام ایجاد زندگی شادتر و سالمتر با شیاطین خود روبرو شوند ، اما شما مصمم هستید. از ماه جدید شیرین در سرطان مهربان استفاده کنید جمعه 9 جولای، در منزل بمانید و خود را با مراقبت از خود و غذاهای مورد علاقه خود غرق کنید. اگر حیوان خانگی دارید ، حتماً آنها را قاپ بزنید.

یک ستاره دنباله دار مهم طالع بینی به نام Chiron ، “شفا دهنده زخمی” ، در قوچ گرم مزاج عقب مانده به عقب می رود پنجشنبه ، 15 جولای. حتی اگر زندگی رو به وخامت باشد ، ممکن است در این زمان یک دوره غم تابستان را احساس کنید. گرما چیست که می تواند بلوز را بیاورد؟ در وقت اضافی برای مراقبت از خود کار کنید و لطفا سعی کنید خواب کافی داشته باشید. استراحت برای سلامت روان ما مفید است ، نیازی به ذکر نیست که سلامت جسمی ماست. به این دروغ نپردازید که کار کردن در حد خستگی مطلوب است. اگر احساسات شما طاقت فرسا است به دوستان قابل اعتماد یا یک درمانگر تکیه کنید.

سیاره حاکم شما ، ناهید ، الهه عشق ، پول و زیبایی به بکر کمال گرا و خانه 5 لذت خود وارد می شود چهارشنبه 21 ژوئیه. در این تاریخ توجه شما به زندگی عاشقانه شما معطوف می شود. کار حل و فصل شما تمام شد ، ثور ، و برای شما خوب است! شاید همه گیری بود ، شاید تعداد زیادی از برهنه های ناخواسته بود ، اما شما رسماً با دوست یابی با افرادی که ارزش وقت شما را ندارند کار شما تمام شده است. وقتی فصل جسورانه لئو شروع می شود پنجشنبه 22 جولای، شما آماده ضربه زدن به شهر هستید. اگر مجرد هستید ، زمان ایده آل برای ملاقات با مردم است. بالاخره همه در این تابستان شاخی شده اند. اگر با شما شریک است ، بروید و حالا که بیرون رفتن از خانه ایمن تر است عاشقانه خود را از سر بگیرید. صرف نظر از وضعیت ارتباط شما ، ماه کامل در کودک وحشی دلو در جمعه 23 جولای، آیا شما به روشی متفاوت رابطه جنسی را تجربه کرده اید؟ خود را با یک اسباب بازی جنسی کاملاً جدید درمان کنید.

هنگامی که عطارد پر سر و صدا با صدای بلند لئو روشن می شود ، شما اجازه دارید به شایعات بی ضرر بپردازید سه شنبه ، 27 جولای. با دوستان خود یک پیک نیک برنامه ریزی کنید و همه چیزهایی را که از دست داده اید از بین ببرید. هنگامی که سیاره جنگنده مریخ وارد ویرجین خسته کننده می شود ، ماه به پایان می رسد و انگیزه ای به شما تزریق می کند تا بتوانید در محل کار و پروژه های اشتیاق خود عالی باشید. در ماه آگوست می بینیم!

پس از تمرین مراقبت از خود ، شما سزاوار یک شب تفریحی هستید ، ثور. این پالت سایه چشم برای شب های کم کلید در شب های سبک فصلی و لئو در شهر کار می کند: Cate London Trend Edit Palette از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>