برج زودرس برج علائم برجسته: ویژگی های شخصیتی و تاریخ های ورود به سیستم

در اینجا پایین پایین است نحوه اشتراک برای چاپ زیبایی Allure برای کارهای روزمره ، توصیه ها و ویژگی های زیبایی بیشتر. وقتی این مورد را بررسی کردید ، بخوانید فال این ماه.

برج جدی (22 دسامبر – 19 ژانویه)

آخرین علائم زمینی زودیاک ، برج جدی توسط بز دریا ، یک موجود افسانه ای با بدن یک بز و دم یک ماهی نشان داده شده است. بر این اساس ، برج جدی در حرکت در حوزه های مادی و عاطفی مهارت دارد. آنها شیب دارترین کوهها را مقیاس بندی می کنند – برج جدی برجستگی بر زانوها ، صعود برای این نشانه را آسان تر می کند – در حالی که به طور همزمان نقاط قوت روانی آنها را بررسی می کنند. برج جدی برای غلبه بر آنچه بین آنها و اهداف بلند مدت آنها قرار دارد ، به قدرت درون خود ضربه می زنند و اجازه نمی دهند چیزی از آنها جلو بیفتد. با این حال ، به دلیل تمرکز بی دریغشان ، آنها اغلب سرد و غیر احساسی درک می شوند. بزهای دریایی باید به یاد داشته باشند که هر یک از موفقیت های زندگی را نمی توان در یک رزومه ثبت کرد و دلسوزی به اندازه پیشرفت حرفه ای مهم است.

Capricorn توسط مسئول وظیفه زحل ، سیاره رواقی حاکم بر زمان و محدودیت ها اداره می شود. حمل و نقل کیوان همیشه درس های سختی به ما می آموزد ، اما برج جدی با درد در حال رشد غریبه نیست. با هدایت سیاره زحل توسط کیوان ، بسیاری از بزهای دریایی در سنین پایین در معرض مشکلات قرار گرفتند.

به محصولات زیبایی مورد علاقه خود در ما رای دهید نظرسنجی جوایز Choice Reader 2021 و سپس مشتاقانه منتظر نتایج با بقیه ما هستیم.

جالب اینجاست که گفته می شود برج جدی برای عقب مانده پیر می شود: با توجه به اینکه سختی ها را تحمل کرده اید ، برج بلوغ با بلوغ بیشتر جوان ، خوش بین و بازیگوش می شوند. در واقع ، در داخل هر برج جدی جدی یک مزاحم شیطنت وجود دارد (در تاروت ، برج جدی با کارت “شیطان” نمادین می شود). اگرچه این علامت زمین در ابتدا کمی محافظه کارانه و مهار به نظر می رسد ، اما نزدیکترین دوستان و دوستداران برج جدی می دانند که این بزهای دریایی عاشق مهمانی هستند.

برج جدی ، برج جدی در اقدامات و اقدامات ابتکاری عالی است. طرز فکر می تواند برج جدی در هر صنعتی به موفقیت منجر شود. در حالی که آنها رهبران فوق العاده ای هستند ، اما باید مراقب گرایش های اعتیاد به کار خود باشند. برای برج جدی مهم است که تعادل زندگی بین زندگی و زندگی را حفظ کند و از رفتار با دوستان و شریک زندگی خود مانند دستیاران خودداری کند. در مقابل این وسوسه مقاومت کنید که از شریک زندگی خود بخواهید امشب ، نامه الکترونیکی کار Cap را تصحیح کند و در مورد دیگری غیر از آنچه در دفتر اتفاق افتاده است ، با آنها ارتباط برقرار کنید.

بخوانید که پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما چیست درست همین جا، یا بررسی کنید فال ماهانه اینجا.


اطلاعات بیشتر در مورد طالع بینی:


به ستاره شناس Aliza Faragher اجازه دهید تا توضیح دهد که با کدام علامت سازگار است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>