برای پیوستن به مارک های زیبایی در Twitch از چهره بازی dons بهره مند شوید

مارک لوازم آرایشی و بهداشتی همراهان گیمرهای دوستدار زیبایی را برای راه اندازی این هفته تقویت می کند

Browit Cosmetics مورد علاقه برند زیبایی Brow با پیوستن به رقبای خود در بستر پخش مستقیم Twitch چهره بازی خود را نشان می دهد.

با غوطه ور شدن در عمق متورنس دیجیتال ، این برند در حال راه اندازی مجدد کمپین Game Face خود است که در ابتدا در سال 2020 در ایالات متحده و استرالیا آغاز شد ، تا گیمرهای دوستدار زیبایی را در سراسر فضا تقویت کنند.

این برنامه برای حمایت و حمایت از زنان بیشتر در بازی طراحی شده بود و با بازیکنان برجسته Kristen Valnicek ، Gina Darling ، Nicki Taylor و Jayden Diaz همکاری کرد.

اکنون ، مارک متعلق به LVMH میزبان جریان هایی با 20 بازیکن از ایالات متحده ، اروپا ، کانادا ، برزیل ، استرالیا و خاورمیانه است.

Livestreams شامل آموزش آرایش و گفتگوهای عمیق در مورد حرفه بازی خود خواهد بود.

با بازی در نقش سفیران نیمه مارک ، انتظار می رود بازیکنان محصولات آرایش Benefit و محصولات جدید را برای بینندگان معرفی کنند.

Benefit همچنین در حال باز کردن شبکه خود برای همکاری جدید است و هر کسی که به بازی و زیبایی علاقه مند باشد می تواند با تیم در ارتباط باشد.

Toto HaBa ، SVP بازاریابی و ارتباطات در Benefit Cosmetics ، گفت: “با گسترش برنامه Game Face و حضور ما در Twitch ، ما امیدواریم که بتوانیم ارتباطات عمیق تری با نسل آینده و آینده گیمرها برقرار کنیم.”

“هدف ما ایجاد فضایی است که بتوانند علایق خود را در زیبایی و بازی کشف و ترکیب کنند و در نهایت احساس قدرت کنند تا بهترین” Game Face “خود را فعال کنند تا بتوانند با اطمینان بازی و پخش مستقیم داشته باشند.

“من امیدوارم که مارک های زیبایی بیشتری را در صنعت بازی ببینیم تا از استعدادهای کم رونق حمایت و برجسته کنیم.”

علی رغم اینکه Twitch فرصت جدیدی را برای مارک های زیبایی به نمایش می گذارد ، شرکت Elf Cosmetics ، رقیب Benefit ، شروع موفقیت آمیز در مبارزات انتخاباتی Twitch را که در ماه مه برنامه ریزی کرده بود ، نداشت.

مارک دارویی ارزان قیمت به جای اینکه برای سرمایه گذاری جدید خود بت باشد ، پس از آنکه این شرکت نتوانست هیچ نفوذی از رنگ مشکی را در راه اندازی خود نشان دهد ، با واکنش خریداران خود روبرو شد.

elf سعی کرده بود به نظارت خود بپردازد ، اما طرفداران مورد رضایت قرار نگرفتند و سه هفته پس از پرتاب اولیه عذرخواهی کرد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>