برای مارک هایی که می خواهند خود را در بازار مطرح کنند

پرتاب بعدی خود را به سبک … برجسته کنید

بسته بندی لوازم آرایشی مخصوص برندها همانند بوم نقاش است – پایه و اساس یک شاهکار بالقوه.

مطمئناً به داشتن گزینه ها کمک می کند.

به طور خلاصه ، ما دو مورد استفاده کاملا متفاوت را بررسی خواهیم کرد که در آن بطری های FA Series PET Heavy Wall می توانند به مارک ها کمک کنند تا در بازارهای خود ادعا کنند.

شاید این به شما ایده هایی برای راه اندازی بعدی شما بدهد:

1. موقعیت ارگانیک ، طبیعی و تمرکز روی مواد تشکیل دهنده. خط داستانی می تواند شامل یک جد اخیر باشد (به عنوان مثال مادربزرگ).

همانطور که در عکس بالا ، سری FA بطری ضخیم و گرد می تواند یک رنگ کهربا یکپارچهسازی با سیستمعامل سیاه را ترکیب کند.

حتی بدون تزئینات اضافی ، جلوه ارائه یک فروشگاه دکوراسیون قدیمی در قفسه است.

2. تمیز و فوق مدرن. موقعیت یابی می تواند شامل “شفافیت” در فرآیند ، در محصولات ، در سخنگوی و غیره باشد.

سری FA نیز می تواند کاملاً واضح باشد. در واقع شفافیت شیشه ای است. یا برای لمس حتی لوکس تر ، پیوست ها را می توان در نقره ای یا طلایی انجام داد.

اینها تنها چند گزینه است تا به شما نشان دهد چگونه بطری ها و شیشه های PET Heavy Wall Epopack می توانند بوم نقاشی برای روایت داستان برند شما باشند.

بطری های FA در رنگ های مختلف و با تمام گزینه های ضمیمه وجود دارد و می توان آنها را با چاپ ، داغ داغ ، رنگ اسپری یا تزریق تزئین کرد.

در این مجموعه دو اندازه مهار وجود دارد:

و البته استاندارد Epopoack – بطری ساخته شده از پلاستیک PET که کاملاً قابل بازیافت است. سبک Heavy Wall به آن استحکام و شکل ظاهری شیشه را در ساختاری سبک و ضد شکست می دهد.

برای دیدن اینکه آیا سری FA مناسب برند شما است یا برای مشاوره شخصی برای مقایسه همه گزینه های خود ، با مدیر پروژه ما از طریق ایمی پان تماس بگیرید: [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>