برای روز پدر آسمانی

با طیف وسیعی از ملزومات مراقبت از Heaven Skinc ، جوراب های او را از این روز پدر خارج کنید. از پیک آپ های بعد از اصلاح تا ناجی های کتک زدن چشم

بعد از آن همه شبهای بی خوابی که طی این سالها به او داده اید ، احتمالاً حداقل یک گلدان از کرم دور چشم Heaven’s O2 ، 37 پوند ، مدیون هستید! این ماده ضروری روزانه باعث تقویت اکسیژن در ناحیه چشم می شود. غیر چرب و مناسب برای چشمان پف کرده ، خسته و کسل کننده است. چه چیزی بیشتر باعث تسکین خطوط و چروک های ریز می شود.

روغن اصلاح SOS ، 46 پوند ، برای محافظت و ترمیم در برابر آسیب های ناشی از اصلاح منظم ایجاد شده است. این به بهبود بافت پوست پدر شما کمک می کند و استفاده از آن آسان است – او به راحتی چند قطره به کرم اصلاح یا برگهای خود اضافه می کند تا یک شب برای تغذیه بیشتر. روغن اصلاح SOS (heavenskincare.com)

مرطوب کننده ضد پیری M4M بدون چربی و پرفروش ، 64 پوند ، مواد مغذی ضروری را برای تغذیه پوست فراهم می کند تا احساس سلامتی در آن ایجاد شود. صبح و شب برای بهبود ظاهر خطوط ریز و چین و چروک پوست استفاده کنید تا ظاهر جوانتری داشته باشد.

علامت Heaven Black Bee Venom Mask ، با قیمت 163 پوند ، شامل یک چهارم سم نادر زنبورعسل برای درمان نهایی مراقبت از پوست است. پدر متوجه خواهد شد که چهره او نرم و لطیف است و جوانتر به نظر می رسد. آن را تسکین و بهبود می بخشد ، یعنی حتی برای حساس ترین پوست نیز ایده آل است. Black Bee Venom Mask (heavenskincare.com)

اصلاح روزانه می تواند بر روی پوست مردان تأثیر بگذارد ، در حالی که بسیاری از آنها بثورات ، خشکی یا حساسیت را دارند. هیدروژل خنک کننده و تسکین دهنده ، 19 پوند ، به طور خاص برای تسکین فوری طراحی شده است. به پدر بگویید کیسه بدنسازی خود را بیندازد ، زیرا این یک لباس عالی است که بعد از تمرین تمرین می کند.

کرم Sensitive Close Shave با قیمت 19 پوند ، مخلوطی هوشمندانه از روغن قلم مو و کره کاکائو ، جوجوبا و عصاره مریم گلی است تا هر گونه تحریک را تسکین دهد. فواید اضافه شده بابونه ، پرتقال ارگانیک ، چوب صندل ، اکالیپتوس و چوب صندل چهره سالم و متعادل را تضمین می کند.

Heaven Skincare توسط دبورا میچل در دسترس است Heaven Health & Beauty ، 13a Market Place ، Shifnal ، Shropshire و در Harvey Nichols Birmingham. همچنین می توانید از طریق سایت heavenskincare.com به صورت آنلاین خرید کنید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>