بدهی های Revlon افزایش می یابد در حالی که سازنده زیبایی ترازنامه را تنظیم می کند

بدهی های متعلق به صاحب الیزابت آردن از ژانویه به بالاترین میزان خود رسیده است

Revlon غول لوازم آرایشی و بهداشتی شاهد افزایش بدهی های خود به بالاترین میزان از ژانویه سال گذشته است.

مطابق با بلومبرگ، مالک الیزابت آردن در تلاش است ترازنامه خود را دوباره اصلاح کند ، و دیروز شاهد افزایش 6.25٪ اوراق قرضه ارشد ناامن خود بود که بیش از 5 سنت به دلار افزایش یافت و به بالاترین سطح 47.25 سنت رسید.

Revlon ، که توسط دبرا پرلمن اداره می شود ، همچنین بدهی خود را با تسهیلات اعطای وام 130 میلیون دلاری مبتنی بر دارایی تأمین کرده است.

حدود 450 میلیون دلار اسکناس Revlon باقیمانده است و گفته می شود پرداخت بعدی در ماه جولای پرداخت می شود.

ماه گذشته ، Revlon نشان داد که فروش خالص آن برای Q1 با 8 میلیون دلار کاهش ، 1.8٪ افت است. با این حال ، الیزابت آردن و بخش های خوشبو کننده آن رشد دو رقمی را گزارش کردند ، زیرا سازنده محصولات آرایشی و بهداشتی پس از همه گیری شاهد بازگشت بازگشت است.

Revlon گفت: ضرر عملیاتی برای سه ماه منتهی به 31 مارس 12.7 میلیون دلار است ، در مقایسه با ضرر 186.2 میلیون دلاری سال قبل ، که عمدتا ناشی از هزینه کمتری است.

پرلمن در آن زمان گفت: “من از ادامه بهبود متوالی در تجارت خود خوشحالم زیرا ما همچنان از Covid-19 بهبود می یابیم در حالی كه از استراتژی های تجدید ساختار جامعی كه برای اولین بار در سال 2018 اجرا کردیم بهره مند می شویم.”

“با ادامه بازگشایی بازارهای سراسر جهان و از بین رفتن محدودیت های Covid-19 ، ما نسبت به بازگشت کانال انبوه ، و به ویژه گروه لوازم آرایشی رنگی خوش بین هستیم.

وی افزود: “كانال تجارت الكترونیكی ما همچنان رشد كرده و به عنوان درصدی از فروش خالص ما افزایش می یابد و حاشیه تنظیم شده EBITDA ما 240 واحد پایه رشد می كند.”

در ماه مارس ، گزارش شد که بهبود Revlon از بیماری همه گیر به دنبال 21٪ افت فروش در سال 2020 در معرض خطر است.

فروش خالص 515 میلیون دلار در سال کاهش یافته است ، در مقایسه با 2019 ، که علت اصلی آن همه گیری است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>