با Cosmogen یک قدم جلو بروید: تخصص ، ایمنی و پایداری

فرمول مراقبت از پوست یا آرایش شما هرچه بخواهید برجسته کنید ، Cosmogen در پاسخ به انتظارات مارک های زیبایی و انتظارات مصرف کنندگان: تخصص ، ایمنی و پایداری ، گزینه متمایز بسته بندی و برنامه های کاربردی پیشرفته را به شما پیشنهاد می کند.

آخرین نوآوری ها

دوباره پر کردن SQUEEZE’N:

دامنه گل سرسبد Cosmogen ، SQUEEZE’N – لوله ای با اپلیکاتور و سیستم بسته شدن خاموش / روشن اختراع شده – به:

  • اپلیکاتور را که ارزش افزوده محصول است نگه دارید
  • لوله را بازیافت کنید
  • با پر کردن دوباره جایگزین کنید.

زمان قابل جدا شدن:

لوله ای با اپلیکاتور قابل جابجایی (زامک یا سرامیک) که برای ناحیه چشم در نظر گرفته شده است – اپلیکاتور را که ارزش افزوده محصول است نگه دارید – لوله را بازیافت کنید – با پر کردن دوباره جایگزین کنید.

رنگ SQUEEZE’N ضد باکتری:

این محدوده یک برس ساخته شده از الیافی را که با یک ماده ضد باکتری درمان می شوند ، و SQUEEZE’N TINT & REFILL را مخلوط می کند.

* اولین لوله برس توکار حاوی یک ماده ضد باکتری است که ثابت شده 3 باکتری را از بین می برد:

  • استافیلوکوکوس اورئوس
  • سودوموناس آئروژینوزا
  • اشریشیا کلی.

تمام لوله ها می توانند از مواد PCR یا مواد پایه ساخته شوند.

TINT’N REUSE: اولین پمپ بدون هوا با برس قابل تعویض:

TINT’N REUSE توسط Cosmogen مفهوم بسته بندی جدیدی است که حرکات کاربردی نوآورانه و کارآمد را ارائه می دهد ، در حالی که برای استفاده مجدد طراحی شده است. این اجازه می دهد تا برس را نگه دارید و فقط بطری پمپ بدون هوا را که یک بار خالی است ، تعویض کنید.

TNT’N REUSE از فرمول محافظت می کند و از تماس انگشت / فرمول و انگشت با صورت جلوگیری می کند. فرمول مستقیماً روی برس کابوکی قطره ای شکل توزیع می شود ، سپس قبل از تمیز کردن برس بعد از استفاده ، آن را روی صورت قرار می دهیم یک راه حل کاربردی کارآمد و زیبا برای رژگونه هایلایتر یا کرم پایه BB.

PERLA ، مارک های نوآورانه لوازم خانگی با کاربردهای مارک های آرایشی

دامنه PERLA به دلیل شکل باریک ، انعطاف پذیری و لمس “مخملی” خود برجسته است. این توسط Qualiform کاملاً متناسب با کاربردهای Cosmogen طراحی شده است ، از جمله SQUEEZE سیستم هد چرخشی اختراع شده ON / OFF

به لطف 3 ظرفیت پرکننده موجود (9 ، 15 و 30 میلی لیتر) و به دلیل کاربردهای مختلف (گله ، برس ، کفگیر ، گلوله و غیره) ، دامنه تمام فرمول های مراقبت و آرایش را هدف قرار می دهد.

گلدان ها از PEMD / ADFLEX ساخته شده اند و به شما امکان می دهند انعطاف پذیری مطلوب ، جنبه مات و جلوه لمسی نرم را ترکیب کنید. PERLA همچنین می تواند در مواد PP ، مبتنی بر زیست یا PCR (بازیافت پس از مصرف کننده) تولید شود ، بنابراین یک رویکرد دوستدار محیط زیست را ترویج می کند.

Qualiform و Cosmogen از طریق مشارکت خود یک راه حل قابل تنظیم برای کلید راه حل ارائه می دهند.

راه حل های توزیع

یک سری پیشرفته از بطری های اسپری و بدون هوا ، که قابل تنظیم است ، دارای گواهینامه Ecocert و مطابق با استانداردهای غذایی است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>