با میزبان Pure Beauty Global Awards 2021 آشنا شوید!

درگ کوئین ستاره مراقبت از پوست ، جریان اصلی فرهنگ درگ و همکاری ایده آل آنها در آرایش

پیش از مراسم امشب جوایز جهانی خالص زیبایی 2021 ، تجارت لوازم آرایشی درگ کوئین ، خواننده و DraP Race RuPaul’s UK شرکت کننده مسابقه تیا کوفی برای بحث در مورد همه چیز زیبایی و میزبانی رویداد صنعت ضبط.

چرا وارد شدی DraP Race RuPaul’s UK و تأثیر آن بود؟

من وارد شدم مسابقه را بکشید، زیرا این بزرگترین فرصت برای به چالش کشیدن خود و انجام کارهایی است که هرگز فکر نمی کردید به نوعی فرصتی برای انجام آنها داشته باشید.

من کاملاً به این فکر پرداختم که تمام این مهارتهایی را دارم که می توانم آنها را عملی کنم و فقط شاید باند پروازها سقوط من باشد. شما نمی توانید در انگلیس یک بازیگر درگ باشید و ببینید مسابقه را بکشید به عنوان فرصتی باورنکردنی برای نمایش و به چالش کشیدن خود.

اما پاسخ کاملاً باورنکردنی بود و به نمایش گذاشتن سبک من در مقیاس بزرگتر بسیار عالی بود. ما در حال بازگشت به زمان هایی هستیم که اجرای زنده می تواند اتفاق بیفتد ، بنابراین من از اینکه واقعاً قادر به تعامل با مردم هستم و نه فقط در توییتر هیجان زده ام.

داستان پشت سبک تیا کوفی چیست؟

خوب ، نسخه های مختلف زیادی وجود دارد. پیشمسابقه را بکشید، به این دلیل که من عضو یک گروه کششی هستم ، درمورد ضرورت داشتن لباسهای متناسب بود. سپس ، هنگامی که شروع به انجام کارهای بیشتری به تنهایی کردم ، شروع به آزمایش تعداد زیادی قطعه و قطعه مختلف کردم.

اما من قبلمسابقه را بکشید زیبایی شناسی تحت تأثیر قرار گرفت [reality television show] مدل برتر بعدی آمریکا. مقدار موهای صاف و نوعی از ژینگری که فقط به دلیل Tyra Banks پوشیدم بیش از حد بود.

بر مسابقه را بکشید چالش ها و ظاهر باند وجود دارد ، اما من فکر می کنم مد گاهی اوقات ممکن است کمی شدید باشد ، بنابراین برای من مهم بود که اردو و احمق باشم ، و اطمینان حاصل کنم که همه کارهایی که انجام می دهم سرگرم کننده هستند. اما من همچنین می خواستم به نمایندگی از ملکه های قدیمی تر که به معنای واقعی کلمه پلت فرم را در انگلیس ساخته اند برای این نمایش حتی در اینجا وجود داشته باشد. کشیدن سنتی همه چیز پر زرق و برق ، زرق و برق ، پولک ، کمی قدیمی هالیوود است ، که من آن را دوست دارم.

سبک من در حال حاضر این است که ما درخشش داشته ایم ، قطعاً داریم ، اما من سبک خود را به عنوان اردو خلاصه می کنم. اردوگاه خالص اگر من برای مضمون اردوی آنها در Met Gala شرکت می کردم و در واقع اردو می پوشیدم ، آنها مانند “چه می پوشید؟” کلمه “اردوگاه” فراتر از آنچه که ممکن است برای افراد دیگر مانند آمریکا داشته باشد ، در انگلستان اقامت دارد.

اغلب گفته می شود که دراگ اکنون جریان اصلی تری دارد ، آیا فکر می کنید این درست است؟

قطعاً به آنجا می رسیم. راهی که مسابقه را بکشید تأثیر گذاشته است چیزهایی خارق العاده بوده است. فرصتهایی برای بیرون آمدن از نمایش وجود دارد مانند اینکه ، به عنوان مثال ، من توانسته ام موسیقی را که توسط یکی از بتهای من ، چکمه های کوچک نوشته شده است ، آزاد کنم. Drag قطعاً در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است ، حتی برای شخصی مانند Little Boots اینقدر قبول کند که شخصی مثل من اجرا کند و یکی از آهنگهای او را ضبط کند امری باورنکردنی است.

سپس ما دیده ایم [former Drag Race contensant] Violet Chachki یک کمپین عطر Jean Paul Gauliter انجام می دهد ، بنابراین کشیدن در همه جا نفوذ می کند.

و همچنین تعداد کمی از آنها را دیده ایم مسابقه را بکشید فارغ التحصیلان خطوط زیبایی خود را ایجاد می کنند. آیا این کاری است که شما تا به حال انجام داده اید؟

من خیلی دوست دارم ، چون بعد از دیدن خودم در این نمایش ، سفری عظیم را پشت سر گذاشتم و واقعاً سخت کار کردم تا بتوانم آرایش خود را با تمرکز واقعاً بر زیبایی و زیبایی چیزها بالا ببرم.

همچنین ، بعد از اینکه من به عنوان “بارونس بیسیک” نامگذاری شدم ، فکر می کنم بسیار محدود باشد که یک محدوده اساسی داشته باشم و یک مجموعه رژ لب راه اندازی کنم که سایه ها فقط “قرمز” ، “صورتی” و “سبز” نامیده می شوند. فکر می کنم این کار خنده دار باشد.

اما قبل از کشیدن ، چگونه اولین بار به زیبایی معرفی شدی؟

من فکر می کنم کشف یک آرایش و حمله به کشوی آرایش مادر شما قطعاً یک موضوع تکراری است. مادر من یک زن نیجریه ای است و ، صادقانه بگویم ، یک عنصر کشش در راه خود وجود دارد. اما من همیشه از زمانی که من خیلی جوان بودم به یاد می آورم که او به دلیل جذابیت دهه 1970 و 1980 خط چشم آبی برقی داشت. اما من کاملاً مجذوب آن شده بودم ، زیرا در دهه های گذشته و اوایل دهه 2000 هرگز شخص دیگری با چنین چشم آبی را ندیده بودم.

و روال آرایشی شما چگونه پیشرفت کرده است؟

از زمان نمایش تاکنون بسیار عظیم تکامل یافته است ، زیرا قبل از اینکه هفته ای دو یا سه نمایش داشته باشم ، در مکانهایی که به طور قطع نوشیدنی مصرف می کردم ، بنابراین برای پاک کردن همه چیز از دستمال مرطوب استفاده می کنم – که برای شما بسیار بد است پوست.

اکنون ، من از Ultrabland Cleanser از Lush استفاده می کنم ، زیرا بسیار چرب است و آرایش را حل می کند – و حتی این کافی نیست. بنابراین من از یک پاک کننده بدون صابون توسط Simple استفاده می کنم ، زیرا من مقادیر زیادی از آن را پیدا کردم و ما به دنبال شکستن بانک نیستیم. بعد از آن ، من با یک آب مایسل از بین می روم ، و سپس از یک اسکراب ذغالی توسط Lush و به دنبال آن تونر و مرطوب کننده استفاده می کنم. من همچنین از پد پاک کننده های قابل استفاده مجدد بامبو استفاده می کنم ، به دلیل اینکه کمی هوشیارتر می شویم و دوست نداریم مدام پنبه های پنبه ای را دور بریزیم. بله ، در مراحل و مراحلی که انجام داده ام پیشرفت بزرگی صورت گرفته است.

میزبانی جوایز جهانی Pure Beauty چگونه بود؟

به معنای واقعی کلمه بهترین روز تا کنون بوده است. این واقعاً سرگرم کننده بود ، زیرا ، برای من ، زیبایی یک سفر مداوم و جهانی است که در آن غوطه ور شده ام ، اما هنوز هم چیزهای زیادی درباره آن یاد می گیرم. بسیاری از مارک ها و محصولات وجود دارد که من تاکنون درگیر جوایز نشنیده بودم ، بنابراین شناختن از همه جنبه های مختلف زیبایی بسیار عجیب بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>