با رئیس جدید زیبایی لیبرتی آشنا شوید و از نحوه تهیه سهام مطلع شوید

اکنون رئیس یکی از شاخص ترین خرده فروشان زیبایی در انگلیس ، کسب و کار لوازم آرایشی از لوسی مک فیل می پرسد که چه چیزی برای تهیه در محبوب خیابان رجنت و دسته های زیبایی که او در حال حاضر چشم به آن نگاه می کند ، لازم است.

از زمان تاسیس آن در سال 1875 ، آزادی نمادی از خرده فروشی زیبایی انگلیس بوده است. پرچمدار آن در لندن ، یک ساختمان احیای Tudor ، به عنوان یک ویژگی برجسته در شهری که آن را خانه می نامد ، افتخار می کند و دارای یک نمونه لوازم آرایشی قابل ستایش است.

و در این ماه ، کالای اصلی خیابان رجنتس برای بهترین نقش زیبایی در خرید خود ، تبادل نیرو دیده است.

لوسی مک فیل افسار عزیزم گران قیمت لندن را به دست گرفته و تازه وارد نقش جدید خود به عنوان رئیس زیبایی و خانه شده است ، تجارت لوازم آرایشی از خریدار اسبق هارودز می فهمد که وی در حال حاضر به کدام دسته ها نگاه کرده و برای فرود فضایی در میان بهترین ها از نظر زیبایی چه کاری لازم است.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>