با بسته بندی رژ لب ممتاز HCP احساس ماندگاری ایجاد کنید

با لب هایی که برای بازگشت قریب الوقوع در عرصه زیبایی ایجاد می شود ، پرتویی از رنگ پوشیدن طولانی و ضد انتقال بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

هرچه بیشتر در گنجانده شدن در بسته بندی های زیبا برای گرانبها و گرامی داشتن ، بسیار راحت عمل می کند.

Vintage Luxury – رژ لب های فلوت شده

رژ لب های فلوت که از سبک نمادین پیروز می شوند ، یک دوره طلایی ظرافت را به ذهن متبادر می کنند. در سایز کامل ، trimline یا به عنوان یک بسته کوچک جیبی ، با انتخاب گسترده ای از پوشش های فلزی مجلل در هر رنگ چشم نواز ، موجود است.

Art Deco Geometrics – رژ لب باریک مگنوم

طراحی ساده و در عین حال ظریف اغلب لوکس ترین است … الگوهای هندسی الهام گرفته از هنر دکو را می توان روی لوله های رژ لب آلومینیومی فشار داد و یا غلت داد تا بسته را با یک ظاهر طراحی لمسی و پرنعمت بالا ببرد.

Floral Fancy – رژ لب باریک مگنوم

این کیف رژلب آلومینیومی باریک و لوکس با یک انتقال گرما کاملاً بسته بندی شده برای دستیابی به یک طرح گل رز بی نقص و بسیار دقیق تزئین شده است. یک پوسته رنگ ظریف با اسپری شیب صورتی-صورتی به پوسته اضافه می شود.

همه رژ لب های نشان داده شده در اینجا با “Freedom” – سازوکار رژ لب بدون POM HCP در دسترس هستند.

با HCP در تماس باشید تا مراسم زیبایی بعدی خود را به یک شاهکار تأثیرگذار و تزئینی تبدیل کنید یا از این سایت بازدید کنید: www.hcpackaging.com

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>