با افتتاح بیستمین دوره جوایز Pure Beauty UK انگلستان این حد را کاهش می دهد

سال 2021 بیستمین سالگرد جوایز Pure Beauty Awards انگلستان است

از زمان ایجاد آن در سال 2001 ، جوایز به عنوان یک رویداد اصلی در صنعت برای کسانی که در صنعت زیبایی کار می کنند ، افزایش یافت.

این جوایز که اکنون یکی از تأثیرگذارترین جوایز صنعت است ، بهترین ها را در دوازده ماه گذشته در بازارهای بریتانیا جشن می گیرد.

قبل از اینکه توسط خوانندگان Pure Beauty به رای دهندگان ، رأی دهید ، همه محصولات لیست کوتاه در شماره ماه سپتامبر مجله Pure Beauty به نمایش در می آیند.

برندگان در طی مراسم زنده که پنجشنبه 28 اکتبر در 8 خیابان نورثومبرلند ، لندن برگزار می شود ، مشخص می شوند.

و بیستمین سالگرد بی فایده نخواهد بود ، زیرا جوایز بزرگترین سال خود را با 48 دسته پوشش مراقبت از پوست ، مراقبت از بدن و قلمرو آرایش آماده می کنند.

دسته بندی های جدید این سال شامل جایزه Editor’s Choice می باشد که به موجب آن تیم تحریریه Pure Beauty به ورودی مورد علاقه خود رای می دهند که به اعتقاد آنها نوآوری را نشان داده و ایده های پیشرو در بازار را به ثمر رسانده است.

نحوه ورود

  • به purebeautyawards.com مراجعه کنید
  • قبل از شروع ورود ، لیست دسته های جایزه را به همراه توضیحات مربوط به هر دسته مرور کنید و یکی از مواردی را که مناسب ترین محصول شماست انتخاب کنید. برای واجد شرایط بودن ، محصولات باید بین ژوئیه 2020 و ژوئیه 2021 عرضه شده باشند.
  • برای ورود ، کافیست بر روی ENTER کلیک کرده و فرم ورود را پر کنید. ورود بسیار ساده است و در هر مرحله به شما کمک می شود.

محصولات برای خرید در انگلستان باید موجود باشد.

آسمان حد است – اکنون وارد شوید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>