با استفاده از میکسرهای آزمایشگاهی Silverson زمان پردازش را کاهش دهید

شرکت آرایشی و بهداشتی کالیفرنیایی Alvott با استفاده از میکسرهای آزمایشگاه Silverson زمان مخلوط کردن کرم های مرطوب کننده طبیعی بدن خود را بهبود بخشیده است

آلووت کرم های مرطوب کننده بدن و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی تولید می کند که با تمام مواد طبیعی مانند کره شی ، کره کاکائو و روغن نارگیل تهیه شده است. چربی های تصفیه نشده موجود در این مواد طیف وسیعی از کاربردهای مختلف مانند مومیایی کردن لب ، ضد آفتاب ، ماسک مو ، کرم های بدن و حتی به عنوان یک جایگزین سالم برای پختن چربی ها را دارد ، این محصولات را فوق العاده همه کاره می کند.

آلووت ، یک تجارت خانوادگی ، زمانی تأسیس شد که مشخص شد افراد کمی می دانند که چگونه این مواد طبیعی ، به ویژه کره شی را به روش قدیمی و سنتی برای حفظ خصوصیات اساسی ماده اولیه ، فرآوری کنند. آلووت با داشتن تجربه و دانش از روش سنتی و استفاده از منابع تجارت عادلانه در غنا برای بدست آوردن مواد اولیه ، قادر به تهیه و تولید مواد اولیه عالی تصفیه نشده عالی برای استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی خود است تا اطمینان حاصل شود که این محصولات از بالاترین کیفیت برخوردار هستند.

با توجه به کیفیت بالای مواد مورد استفاده در محصولات ، ضروری بود که تا حد امکان هدر رفت و در عین حال کیفیت محصولات بین دسته ها ثابت نگه داشت تا هر مشتری با بالاترین کیفیت محصولات را دریافت کند – همان جایی است که Silverson Machines وارد بازار شد. آلووت برای اولین بار در آوریل 2020 هنگامی که از رئیس عملیات و بنیانگذار شرکت مشترک آلوین یوفیبرو ، که این شرکت را با مادرش تأسیس کرد ، با Silverson Machines تماس گرفت. آنها هنگام تحقیق در مورد تجهیزات مخلوط کردن که می توانند چشم انداز شرکت را از مرطوب کننده های با کیفیت بالا به واقعیت تبدیل کنند ، به سیلورسون برخوردند.

زمان تحقیق در هنگام قفل شدن Coronovirus انجام شد و در نتیجه هیچ آزمایشی قبل از خرید شرکت میکسر انجام نشد ، اما یکی از دلایلی که آلووت Silverson Machines را انتخاب کرد ، شهرت این شرکت به عنوان یکی از رهبران جهان در زمینه مخلوط کردن برش بالا و کار قبلی با سایر مارک های معتبر خانگی. آلووت به دانش و شهرت سیلورسون اعتماد داشت و میکسر آزمایشگاهی L5M-A را سفارش داد. این تصمیم با بهبودهای چشمگیر در کیفیت محصول و زمان فرآیند ، بلافاصله نتیجه داد. میکسر آزمایشگاهی برای این کاربرد بسیار موثر و روان کار کرد به طوری که بلافاصله بعد از آن ، میکسر آزمایشگاهی دوم با مونتاژ Duplex برای تولید کرم های مرطوب کننده بدن خریداری شد.

اگر در حال تهیه کرم یا لوسیون لوازم آرایشی هستید ، مخلوط کردن مرحله مهمی در تشکیل یک امولسیون پایدار و به دست آوردن قوام ، احساس پوست و عملکرد مناسب در محصول نهایی است. برای ایجاد یک امولسیون پایدار باید یک قطره ریز و یکنواخت در هر دو مرحله روغن و آب بدست آورید و انجام این کار با استفاده از تجهیزات معمولی مخلوط کردن مانند همزن ها و همزن ها ، حتی با استفاده از ماده امولسیون کننده ، عملاً غیرممکن است. طبیعت برشی کم میکسرها. با این حال ، تجهیزات برشی بالا مانند میکسرهای سیلورسون برای این کاربرد ایده آل هستند زیرا آنها قادر به انتقال مقدار زیادی انرژی برشی به مخلوط هستند. هرچه انرژی برشی بیشتری وارد شود ، قطره ها کوچکتر می شوند تا زمانی که کاملاً در یکدیگر پراکنده شوند و یک امولسیون پایدار و همگن ایجاد کنند.

استفاده از کره های طبیعی و روغن نارگیل در فرمولاسیون آنها و اکنون استفاده از میکسرهای سیلورسون برای فرآیند ایجاد امولسیون Alvott بسیار خوشحال بوده است. با انتخاب تجهیزات مناسب مخلوط کردن برای این برنامه ، آنها کیفیت بهبود یافته و زمان اختلاط خود را به میزان دو سوم کاهش داده اند.

مدیر عامل آلوین یوفیبرو می گوید: “شرکت ما معتقد است که محصولات با کیفیت مطلق را به مشتریان ما ارائه می دهد و ما معتقدیم که این محصول از ابتدا آغاز می شود. از بسته بندی های ما گرفته تا نحوه تولید کرم هایمان. به همین دلیل سیلورسون را انتخاب کردیم. با استفاده از سیلورسون می دانیم که می توانیم مرطوب کننده های مرغوب را با بهترین کیفیت تولید و به مشتریان خود هدیه دهیم. “

الووت در حال حاضر این مرطوب کننده ها را به طور انحصاری با میکسرهای آزمایشگاهی Silverson خود تولید می کند تا اطمینان حاصل شود و شرکت در حال برنامه ریزی برای گسترش ظرفیت مخلوط کردن آنها پس از مراجعه به زنجیره سوپرمارکت های معروف چند ملیتی متخصص محصولات عالی طبیعی است که علاقه مند به دامنه آنها را تهیه کنید. از آنجا که تمام تجهیزات مخلوط کردن سیلورسون با همان تلرانس های ریز ساخته شده اند ، فرایند افزایش مقیاس از مقیاس آزمایشگاهی تا مقیاس خلبان یا تولید در مقیاس کامل یک فرایند آسان است و محصولات نیازی به فرمول بندی مجدد ندارند.

یکی از مزایای منحصر به فرد استفاده از تجهیزات اختلاط سیلورسون این است که به دلیل طیف وسیعی از سرهای قابل تعویض ، می توان از یک میکسر برای چندین فرآیند و برنامه مختلف استفاده کرد و الووت با عرضه یک محصول میله دستی جدید که اکنون برای آن استفاده می کنند ، در حال تنوع بخشیدن به محدوده محصول خود هستند. برای مرحله اولیه از میکسرهای آزمایشگاهی Silverson خود استفاده می کنند. این محصول به عنوان یک گزینه جایگزین برای مشتریانی تولید شده است که هنگام مرطوب کردن دست خود هنگام حرکت ، چرب بودن لوسیون دست سنتی را دوست ندارند. آنها همچنین از میکسرهای سیلورسون خود در مرحله تولید بسیاری از محصولات اضافی دیگر مانند گلدان استفاده می کنند تا از ثبات و کیفیت بالایی برخوردار شوند که مارک الووت به آن معروف است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>