با آرایشگر در تنها سالن واقع در ایستگاه McMurdo قطب جنوب آشنا شوید

و قبل از همه گیری – که طی آن ایستگاه به تعداد افراد ضروری کاهش می یافت (که شامل یک آرایشگر نمی شد) – ساترلند در موقعیت منحصر به فردی بود که می تواند یکبار به تنهایی با همه بگذرد: او شش روز در هفته کار می کرد ، اغلب پر کردن 14 قرار ملاقات در روز. او می گوید: “قبل از شکرگذاری ، کریسمس و جابجایی مجدد کار بسیار شلوغ می شود. من معمولاً روزانه بیش از 25 مدل مو را انجام می دهم.”

گیب دسته

بدون توجه به سبک ، هزینه هر مدل مو فقط 10 دلار است که به برنامه قطب جنوب ایالات متحده برمی گردد. (ساترلند برای حقوق و دستمزد کار می کند.) ساکنان 800 ساله ایستگاه (شمارش قبل از همه گیری) حدود 65 درصد مرد هستند و ساترلند رنگ پریدگی ، برش های لایه ای و حتی “کفال مد” را به عنوان سبک های محبوب ذکر می کند.

برای انجام کار ، ساترلند به مهارتهایی که هنگام آموزش در موسسه گری مانوئل آودا در سیاتل آموخته است ، اعتماد می کند. اما کوتاه کردن موها در قطب جنوب مجموعه منحصر به فردی از چالش ها را به وجود می آورد. ” [dry] هوا فقط رطوبت را کاملاً می مکد ، “او می گوید:” بسیاری از اوقات موهای مرطوب خیلی سریع خشک می شوند و من مجبورم به سم پاشی آب ادامه دهم. “همچنین: ثابت.” موهای مردم مستقیم بالا می رود. ”

استفاده از محصولات آبرسان کمک می کند. ساترلند خط KMS Moist Repair را دوست دارد. او می گوید: “آنها به پایین حمل می شوند ، بنابراین بخشی از تقسیم وزن من نیستند.” (هر ساکن فقط با 150 پوند کالا می تواند به ایستگاه سفر کند – و پارک و چکمه واقعا به آن اضافه می شود.) “متأسفانه ، اگر من تمام شد ، پس من تمام می شوم. گاهی اوقات شما فقط باید آن را بال کنید.”

ساترلند صحبت از بال زدن آن می گوید یکی از بی نظیرترین تجربیاتی که در قطب جنوب تجربه کرده است بازدید از غواصی پنگوئن است که صدها و صدها پرنده را در آنجا دیده است. این یکی از خاطراتی است که او برای او عزیز نگه داشته تا زمانی که بتواند با خیال راحت به ایستگاه برگردد ، امیدوارم در اکتبر 2021. “من 100 درصد مک موردو را خانه می دانم.”


داستان های بیشتری در مورد مراقبت از مو بخوانید:


اکنون برنامه روز شستشوی Essence Gant را تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>