بایولندر EcoTool اولین اسفنج آرایشی زیست تخریب پذیر است | مرور

اگرچه اسفنج های آرایش مدت کوتاهی را در کیسه های آرایش می گذرانند (به طور دقیق سه ماه ، اگر از آوا شبانبان متخصص پوست و هیئت مدیره مستقر در بورلی هیلز س askال کنید ، آنها دهه ها در محل های دفن زباله زنده می مانند. EcoTools، تجزیه ابزار زیبایی ممکن است بیش از 50 سال طول بکشد ، و باعث جمع شدن زباله های زیادی از جسم کوچک می شود. به امید حل این مشکل ، این برند اخیراً محصولات خود را راه اندازی کرده است Bioblender ، یک اسفنج 100 درصد آرایش زیست تخریب پذیر.

به جای کف مانند اکثر اسفنج ها ، Bioblender از پنج ماده طبیعی مشتق شده – آب ، ذرت ، مواد نگهدارنده ، رنگدانه ها و BionaNopol ، ماده مخفی ترین مارک تشکیل شده است. وقتی در کیف آرایش ، کمد یا کشوی شما خنک شود ، کوچک یا جدا نمی شود. درعوض ، می داند پس از پرتاب شدن چه کاری باید انجام دهد.

کریستن چیس ، معاون ارشد بازاریابی جهانی در PPI Beauty ، توضیح می دهد: “تخریب زیستی شروع نمی شود تا زمانی که در محیطی از آن دعوت شود تا تجزیه بیولوژیکی را شروع کند ، به این معنی که اسفنج تا زمانی که شما آن را دفع نکنید مانند اسفنج عمل خواهد کرد.” شرکت مادر EcoTool است.

بیرون انداختن Bioblender نیز آزمایش سختی نیست. فقط آن را درون سطل آشغال بچرخانید یا آن را کمپوست کنید – همین. صرف نظر از اینکه اسفنج به کجا ختم می شود ، باز هم تجزیه می شود. پس از حذف ، شکسته شدن کامل حدود 180 روز طول خواهد کشید.

اما آیا این ارتقا sustain پایداری عملکرد Bioblender را به خطر می اندازد؟ پاسخ کوتاه مطلقاً نیست ، اما بیایید کمی بیشتر از آن غوطه ور شویم.

هر اسفنج محکم به رنگ بنفش دارای شکل استاندارد EcoTools است – رویه صاف با دو طرف زاویه دار و یک پایین گرد. مانند اکثر اسفنج های آرایش ، هنگام رطوبت و ترکیب بی نقص کانسیلر بهترین عملکرد را دارد. من Bioblender را با استفاده از Concealer Super Coverage Born This Way Born This Way در ناحیه زیر چشم ، پیشانی ، چانه و پایین پل بینی ام آزمایش کردم.

مجوز از مارک تجاری

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>